Çözüldü Gelişmiş önyükleme seçeneklerinde "bilgisayarınızı onarın" seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

267345

Hectopat
Yer
hatay
1614546355681.png

Normalde böyle gözükmesi gerekirdi fakat bende böyle bir şey yok. Aktif etmenin vs bir yolu var mı?

Çözüm
Sende hiç kurtarma yok ki. Yani bilgisayarında kurtarma var da, orada çıkmıyormuş gibi görünüyor ama hiç yok işte. :(

Adresini yaz. Sana USB alacağım. :D
Neden Windows 7 kullanırsın ki? Mağara soğuk mu bari?

Gelişmiş kısmına geliyor musunuz? Olmazsa başlarken fişten çıkarın 2-3 kez, oraya otomatik atar zaten. D:
Yukarıdaki yeri diyorsan 236453745 defa girdim "Bilgisayarınızı onarın" diye bir seçenek yok. En üstte "güvenli mod" ile başlıyor yani. Sözde şu yöntem ile 8.1 kuracaktım. xd

Yukarıdaki yeri diyorsan 236453745 defa girdim "Bilgisayarınızı onarın" diye bir seçenek yok. En üstte "güvenli mod" ile başlıyor yani. Sözde şu yöntem ile 8.1 kuracaktım. xd
Aslında ISO dosyasını sürücüye attıktan sonra güvenli modda sources/setup.exe çalıştırmayı deneyebilirsin.

Son düzenleme:
@MisakiTaro Eski bir bilgisayarin var ise niye halan daha Windows 7 kullanan kişilerin fazla olduğunu anlarsın.

Eski bilgisayarlar Windows 10 kullanımı sırasında anlamsız saçma hatalar verebiliyor. Örnek vermem gerekirse, bir anda tüm USB portlarınin çalışmaması gibi.
Gerçi bilmiyorum, bazı kişiler genede kullanıyor. Yeni veya iyi bir bilgisayara sahip olmasına rağmen.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı