Geliştirdiğim Strateji Oyunu

Hocam bence öyle yapmayın, cidden bir yerden sonra P2W'e dönüşebiliyor bu tür oyunlar. Bu nedenle bence Türkiye için özel fiyatlandırma yaparsanız oyunun satışları çok olacaktır, özellikle mobil tarafında bu tür bir oyun arayan çok oyuncu var.

Bunun araştırmasını yapıp gelir modeline öyle karar verdim. Beta testlerine başlayınca tekrar bir gözden geçiririm, önerin için teşekkürler.

Hazine bakanlığı eklendi. Tüketim, gelir ve kurumlar adı altında üç vergi çeşidi var. Vergilerin tahsil oranı yine adalet bakanlığındaki kanun ve yapıların nüfus karşılama oranı belirleyecek. Vergiler %40'a kadar arttırılabilir eğer adalet bakanlığından savaş ekonomisi kanunu yürürlüğe sokulursa vergiler %80'e kadar arttırılabilir. Borçlanma için tahvil ihraç edilebilecek ya da dünya bankasından faiz oranı dahilinde borçlanma yapılabilecek.

Screenshot_20220814-192455_50.png

Oynaması ücretsiz, oyun içi ıvır zıvır satışı olacak mesela zaman hızlandırma, bazı generaller vs gibi.

Mobil platformda ücretsiz yapıp oyun içi video izleme getirin (her 5 reklam videosu izlemeye 100 coin veya özel bir ödül ) ya da reklam koyun oyuna bir de yanına reklam kaldırmak için 2.99 TL paket koyun kar edersiniz.

Hazine bakanlığı eklendi. Tüketim, gelir ve kurumlar adı altında üç vergi çeşidi var. Vergilerin tahsil oranı yine adalet bakanlığındaki kanun ve yapıların nüfus karşılama oranı belirleyecek. Vergiler %40'a kadar arttırılabilir eğer adalet bakanlığından savaş ekonomisi kanunu yürürlüğe sokulursa vergiler %80'e kadar arttırılabilir. Borçlanma için tahvil ihraç edilebilecek ya da dünya bankasından faiz oranı dahilinde borçlanma yapılabilecek.

Eki Görüntüle 1485717

Hocam tasarım kötü, değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı