Geliştirici Seçeneklerinde Kapanmayan Ayar

Exinie

Kilopat
Bunu nasıl kapatabilirim? Geliştirici modunda sadece animasyonları kapatmak için kullanacağım diğer tüm ayarları kapatacağım ama bu kapanmıyor.

lightshot_1579886644.jpeg

Bunu nasıl kapatabilirim? Geliştirici modunda sadece animasyonları kapatmak için kullanacağım diğer tüm ayarları kapatacağım ama bu kapanmıyor.

Eki Görüntüle 491439
Muhtemelen başka bir seçeneğin alt seçeneği yani o aktif olmadıkça zaten aktif ve düzenlenebilir değil hangisine ait nasıl bulurum diyorsanız ingilizce ismiyle araştırmakla muhtemelen bulabilirsiniz. Tek tek seçenekleri aktif edip kontrol etmekte farklı bir seçenek.

Eki Görüntüle 491439
Bence o ayar aktif değil ki genelde aktif olmuyor o tür ayarlar.
A2DP bluetooth ses teknolojisiymiş. Tam olarak işlevine bakmadım ama araştırabilirsin. Mutlak sesi iptal et ayarıyla bağlantılı olabilir ya da ayarı düzenlemek için bluetooth ses çıkışı bağlaman gerekebilir.

Bence o ayar aktif değil ki genelde aktif olmuyor o tür ayarlar.
A2DP bluetooth ses teknolojisiymiş. Tam olarak işlevine bakmadım ama araştırabilirsin. Mutlak sesi iptal et ayarıyla bağlantılı olabilir ya da ayarı düzenlemek için bluetooth ses çıkışı bağlaman gerekebilir.

Bluetooth ile alakalı ise sorun yok zaten kullanmıyorum. 🙃 O zaman konu kilit.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı