Geliştirme aşamasındaki oyun için tavsiyeler

@Gordrhain hikayenin çok küçük bir kısmını yazabilir misiniz veya oyunun ana teması ne üzerine olacak pek bir şey gelmedi aklıma belirttiğim bu iki yazı olmadığından.

Yan firmalar ile anlaşın eğer birkaç milyon doların varsa Ubisoft gibi firmalar ile anlaşın.
Maalesef yok hocam 😃
@Gordrhain hikayenin çok küçük bir kısmını yazabilir misiniz veya oyunun ana teması ne üzerine olacak pek bir şey gelmedi aklıma belirttiğim bu iki yazı olmadığından.
Hocam şu anda yolculuktayım eve vardığımda notlara bakıp yazarsam herkes için daha sağlıklı olur :)
Multiplayer modu ekleycekseniz lütfen ama lütfen pay to win bir oyun olmasin
Hocam tasarlanan oyunda multiplayer seçeneği henüz yok ama eğer eklenirse P2W olmamasına dikkat ederim ☺️
Bu arada tekrardan fikir ve görüş belirten herkese teşekkürler, olabildiğince tüm bildirimlere yetişmeye çalışıyorum. Eğer göremediğim bir bildirim olursa affola 🙏

Biraz konuya bakıp aklıma şu geldi gelen şey oyunun mekanı çok önemli 2000'ler orman gibi bir şey olmaz ama 2000'ler için tavsiyem. Türkiye'dir oyunda sallıyorum şu an karakter 2000'de milenyum partisine ... Suçundan dolayı hapse girsin sonra 2001'de çıksın ekonomik krizle uğraşsın parasız kalsın derken akar gider.

Biraz konuya bakıp aklıma şu geldi gelen şey oyunun mekanı çok önemli 2000'ler orman gibi bir şey olmaz ama 2000'ler için tavsiyem. Türkiye'dir oyunda sallıyorum şu an karakter 2000'de milenyum partisine ... Suçundan dolayı hapse girsin sonra 2001'de çıksın ekonomik krizle uğraşsın parasız kalsın derken akar gider.
Hocam verdiğiniz fikirden dolayı teşekkür ederiz 😄. Ama muhtemelen bu oyuna eklenemeyebilir. Ama yine de tekrardan sağolun :)

Open-world olmasını öneririm arkadaşım. Ayrıca önerimi dikkate alsan da almasan da çok çok başarılar diliyorum. Yolun açık olsun. :)
Çok teşekkürler ☺️🙏
Düşünüp cevap vermen yeter yeter ki P2W Türk oyunu çıkmasın.
Hocam çok teşekkür ederim. Amacımız oynanılabilir bir oyun çıkartmak P2W olmamasına kesinlikle dikkat edeceğiz :)
Open-world olmasını öneririm arkadaşım. Ayrıca önerimi dikkate alsan da almasan da çok çok başarılar diliyorum. Yolun açık olsun. :)
Hocam bu arada fikrinizi değerlendirmeye aldık haberiniz olsun 😄. Uğraştırsada hikayesiyle ve açık dünyasıyla mest edecek bir oyunla karşınıza çıkmayı planlıyoruz. Başarı dilekleriniz için tekrar sağolun ❤️

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı