Gelmesi gereken ürün gelmedi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Yaşadığım ilde tek bir tane var ama şikayet etmemek için kendimi zor tutuyorum. İnsanları kaydeye fazla almıyorlar. Benim param yoksa dahi ilgilenmek zorunda değiller mi ya da benim bir ürünü araştırma fiyat sorma hakkım yok mu? Başımdan geçen olay zaten küçüklükten beri tek artısını görmemişim ama adamlar işinden olsun istemiyorum. Bir mouse istedim en geç cuma burada olur dediler bende güvendim internetten sipariş vermedim geri kalan her şeyi internetten aldım. Bugün gelmesi gerekiyordu adam bana tam olarak cuma gününe kadar garanti verdi şimdi arıyorum diyorlar ödeme yapmamışsın. Ödemeyi ürün geldiğinde yaparım dedim. Ürünü bana vermediler. Madem ödemesiz gelmeyecek neden söylemediniz diyorum cevap yok. Bugün kendim sipariş ettim tek diyeceğim. Bir şey yok sinirden patlayacağım diğer yandan adam ile hoşbeş olduk şikayet etmek istemiyorum. Uzun zamandır sabrediyorum ama.

Ürün pahalı almam diye getirmedilerse başta söyleselerdi. Logitech G PRO X
Kendi firmalarına zararlar. Ben çok alışveriş yaparım hep kaybettiler onlardan dolayı orada tek şey almadım. Alamadım. Belki çok kargo bekledim ama olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala mağazalardan alışveriş yapan insanlar var mı 🤔

Malesef var. Yapmayanda oluyor ama.
Yazı biraz karışık olmuş. Edit; Ürünü bana vermeden parayı vermedin diyorlar. ilk konuştuğumuz zaman önce sordu ama şimdi mi vermek istiyorsun sonra mı ben gelince öderim dedim tamam dedi. Kartım yanımda olmadığı için gelince öderim dedim. Dünde oraya yine gittim dedim mouse gelsin.

Son düzenleme:
Malesef var. Yapmayanda oluyor ama.
Yazı biraz karışık olmuş. Edit; Ürünü bana vermeden parayı vermedin diyorlar. ilk konuştuğumuz zaman önce sordu ama şimdi mi vermek istiyorsun sonra mı ben gelince öderim dedim tamam dedi. Kartım yanımda olmadığı için gelince öderim dedim. Dünde oraya yine gittim dedim mouse gelsin.
Öyle satış olmaz zaten esnaf dükkanı gibi bir yerse orası adam haklı.

Öyle satış olmaz zaten esnaf dükkanı gibi bir yerse orası adam haklı.

Zincir mağaza tüm Türkiyede var. Telefon numaramı zaten vermiştim. Bana gelecek dediler. Gelmeyecekse neden aramıyorlar.
Bunlar ön yargılı zaten bir tane çalışanı bana demişti alacan mı? Fiyat sorduğumda bu geçmişte yaşanan bir şey. Şuan o adam yokta bildim bileli bu kadar kötü bir yer görmedim. Almak zorunda değilim ama onlar yardımcı olmalılar görevlerinden dolayı.

Yani hocam bundan sonra mağaza değil internet alışverişini tercih edin. Mağazadan ürün almanın dezavantajı çok fazla.

Yani hocam bundan sonra mağaza değil internet alışverişini tercih edin. Mağazadan ürün almanın dezavantajı çok fazla.

Kargo derdi olmazsa internetten başka bir yerde terlik bile almam.
Yaşadımğım yerdeki tek teknoloji mağazaı burası diyebilirim mecburen gidiyorum.
Ah vatan açılacaktı ki. (Malesef küçük bir yer olduğu için her marka gitmeyebiliyor. Her çeşit gitmeyebiliyor).

Kargo derdi olmazsa internetten başka bir yerde terlik bile almam.
Yaşadımğım yerdeki tek teknoloji mağazaı burası diyebilirim mecburen gidiyorum.
Ah vatan açılacaktı ki. (Malesef küçük bir yer olduğu için her marka gitmeyebiliyor. Her çeşit gitmeyebiliyor).
Vatan malını satana kadar iyi sonra umurunda değilsin zaten. Rezil bir firma!

Vatan malını satana kadar iyi sonra umurunda değilsin zaten. Rezil bir firma!

Olsun hocam bende sorun yaşayana kadar iyiyim (iade etmek için uğraşırım) ürün bozuksa iade ederim yada servise gönderirim.
O olmasın hangisi olursa olsun demek istiyorum.
Zaten ben yakın bir ile gidip fotoğraf makinesi vatandan aldım bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı