Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu kimdir?

Kesinlik belirtmeyi pek sevmem bu konularda fakat, objektif konuşmak gerekirse Ronaldo ve messi gelmiş geçmiş en iyi 2 futbolcudur. Hangisi daha iyi o tartışılır. Bir de insanların ronaldo ve messi’ye çöp dediklerini görünce gerçekten üzülüyorum onlar adına.

Galatasaray’lıyım. Koltuktan düştüm görünce.
Onun gibisi var mıydı zamanında. Futbol spikerleri ve yorumcuları attığı golleri fizik dışı olarak görüyorlardı çünkü enteresan bir şekilde top bir süre hız aldıktan sonra birden hızı düşüyordu ve eğer izlediysen zamanında kaleciler hep dışarı çıkacak zaten diye hareket etmiyorlardı tavşanın ışığa baktığı gibi kalıyorlardı

Kadınlar bir erkeğin sizi aldatıp aldatmayacağına bakmak istiyorsanız Ronaldo'yu sevip sevmediğine bakın. Ronaldo en iyisi idi ve en iyisi de olacak. Messi ne çalım biliyor, (çalım atmıyor, sadece top kontrolü iyi ve mini boy olarak aralardan geçiyor) şutları kötü, (Ronaldo'ya göre) dribbling'i iyi (Hız olarak Ronaldo önde ama hızlanma messi). Mess bazı ballondorları beleş, dünya kupası filan kendi marifeti değil kaleci olmasa ilk turda bye bye, PSG gibi bir takımda oynuyor ve bir nane yapamıyor. Ronaldo tek seçeneği olan Al Nassr'a gitti ve 16 maçta 14 gol 2 asist yaptı (16 Oynanılan Maç+Takım Kötü. Messi iyi diyenlere sorum. Neden Messi?

Büyük bir efsane olsa da attığı goller tartışmalı bence. Pele'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
Bende çoğu golü ofsayt. Ayrıca onun zamanında futbol kaliteli değildi, maks dünya yıldızı 4 5'dir. Kolay+ofsayt golleri var.

Kesinlik belirtmeyi pek sevmem bu konularda fakat, objektif konuşmak gerekirse Ronaldo ve messi gelmiş geçmiş en iyi 2 futbolcudur. Hangisi daha iyi o tartışılır. Bir de insanların ronaldo ve messi’ye çöp dediklerini görünce gerçekten üzülüyorum onlar adına.
Uzun zaman sonra tarafsız bir yorum.

Geri
Yukarı