Gelmiş geçmiş en kötü abur cubur hangisidir?

Vallahi kötü. Zavallı Z kuşağı parasızlıktan bulduğunu yutuyor diye kaliteli ürün kalmadı marketlerde. Bunları bir Divan Pastanesi'nde tur attırıp, ceplerine hakiki Belçika çikolatası koysan iki günde isyan çıkar "bize ne yedirdiniz bugüne kadar?" diye.

Fiyat politikalarını yanlış uyguluyorlar o da var biraz. Zamanında Dunkin Donut Amerika fiyatlarıyla aynı satınca tutunamamıştı. Krispy Kreme'i şu anda ayakta tutan Araplar yoksa o da kalmayacaktı.
Konu dışı ama...

Noldu hocam müslümanlığı mı seçtiniz agnostiklik yolunca yoksa hala arada mısınız? Sadece meraktan sordum ayrıca nasılsınız hocam?
Konuya gelirsek Kent'in bir şekeri vardı değişik bir renkete s ile başlıyordu. Berbattı.
Şunu yiyen biriyle aynı ortamda bile bulunamıyordum.

Eki Görüntüle 1389998
Bunun tadı güzel ama kokusu başkası yiyince berbat.

1653415360347.png

Bildiğin şekerli cips. Yedim ve pişman oldum. Birde inadıma çok koymuşlar sanki. Tadı güzel olan cipsler hemen biter normalde :D. Ama bu öyle değil. İyi ki sınırlı sayıda vardı yoksa millet zehirlenirdi. Sonra bana ne oldu? Cipsi bitiremedim ve imha etmek zorunda kaldım. Bir de karınımı çok ağrıttı. Akşam uyuyamadım.

images.jpeg

Bizim okul ucuz diye alıyor ama ben nefret ediyorum. Üstüne üstlük sevmediğim için beni linçledi Allah'ın varoşları. Bırak 6 TL'yi, 50 kr olsa yine almam bu cipsi.

Yeni konular

Geri
Yukarı