Gen 4 SSD tercih edilir mi?

temmuzz

Kilopat
Makaleler
2
Sistem topluyorum. Amazon üzerinde sabrent 1 TB SSD ile Samsung 970 Evo Plus fiyatları aynı, gen4 olduğu için X570 anakartımla uygun olacağını düşündüm. Ancak sabrent'in üzerindeki phison ve Toshiba yapılarına güvenilir mi? Samsung'dan şaşmasam mı? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her türlü 970 Evo Plus tercih ederdim. Profesyonel iş yapıyor bile olsam hem ömrü hem sürdürülebilir performansı hala rakipsiz.

Ayrıca;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Bilgisini vereyim; günlük kullanım ve oyunlar için vs. SATA SSD ile de aralarında pek fark yok Nvme SSD'lerin.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler bunun üzerine Samsung almaya karar verdim.
Her türlü 970 Evo Plus tercih ederdim. Profesyonel iş yapıyor bile olsam hem ömrü hem sürdürülebilir performansı hala rakipsiz.

Ayrıca;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Bilgisini vereyim; günlük kullanım ve oyunlar için vs. SATA SSD ile de aralarında pek fark yok Nvme SSD'lerin.

Henüz sistemimi kurmayı tamamlamadım. Anakartım desteklese de erken olduğuna kanaat getirdim. Samsung bile gen4 SSD'lerini tanıtmamışken, tavsiyelere de bakarak, Samsung Evo 970 Plus 1TB siparişi verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı