Genç kıza alınabilecek kolye önerisi

Hocam samimi olmadığınız kizada o kadar pahali bir şey almayın ya benim tavsiyem. Sonra çöpe falan atar sizi rezil eder friendzone falan yersiniz dikkat.

Kizi taniyom oyle saygisizlik yapacak biri degil bir de yani ne bileyim daha once hiçbir kiza boyle bir hediye almadim fiyat araligini cok bilmiyorum tahmini olarak bise soledim.

Bence o kadar para vermeyin illa kolye olmasına gerek var mı?

Aklima en mantikli o geldi taki takmayi seviyor cunku ama baska onerileriniz varsa acigim.

Kizi taniyom oyle saygisizlik yapacak biri degil bir de yani ne bileyim daha once hiçbir kiza boyle bir hediye almadim fiyat araligini cok bilmiyorum tahmini olarak bise soledim.

Aklima en mantikli o geldi taki takmayi seviyor cunku ama baska onerileriniz varsa acigim.
Daha tanımadığın birine o kadar para verme demek istemiştim mesela nelerden hoşlanıyor?

Parayı yola at daha mantıklı. Biri bulur kullanır. Neyse sen bilirsin.

Hocam samimi olmadığınız kizada o kadar pahali bir şey almayın ya benim tavsiyem. Sonra çöpe falan atar sizi rezil eder friendzone falan yersiniz dikkat.
Ben cok samimi degiliz dedigin icin mi boyle diyosun bilmiyorum ama cok samimi degiliz derken soylemek istedigim sey sevgili falan degiliz yani onu soylemek istedim
Kardeşim benden sana bir abi tavsiyesi eğer aranızda samimiyet yoksa kolyeyle falan olmaz bu işler harcadığın parayla kalırsın.
Ama sagol yine de

Yeni konular

Geri
Yukarı