Gençer Gaming nasıldır?

avis1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Merhaba.
Arkadaşlar gencergaming sitesinden.
Almak istiyorum ama firma hakkında bilgim yok daha önce alışveriş yapan var mı veya güvenilir bir site midir?
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce alım yapmışlığım var. Güvenilirdir. Hazır sistemde satıyorlar kendileri.Hatta kendilerinin HepsiBurada'da bir hesapları mevcut. 50TL farkla oradanda aynı ürünü satıyorlar.
En mantıklı olanı. Bilinmeyen bir siteden alacağına 3,5 fark ile güvenilir yerden al derim. Ortaya o kadar para koyuyorken güvenilir olması için bir miktar daha fazla ödemek akıllıca.

Merhaba.
Arkadaşlar gencergaming sitesinden.
Almak istiyorum ama firma hakkında bilgim yok daha önce alışveriş yapan var mı veya güvenilir bir site midir?
Teşekkürler...
Güvenilir sitedir hocam. Hepsiburada linkinde de satıcı gencer gaming zaten. Satın alan kişilerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.

En mantıklı olanı. Bilinmeyen bir siteden alacağına 3,5 fark ile güvenilir yerden al derim. Ortaya o kadar para koyuyorken güvenilir olması için bir miktar daha fazla ödemek akıllıca.
Ama hepsiburada üzerindeki satıcıda gencergaming. Pek bir şey değişmiyor. Bedavadan 50TL vermiş olacak arkadaş ondan bahsediyorum. Güvenilir olduğunu kanıtlayabilmek babında örnek verdim.

Güvenilir sitedir hocam. Hepsiburada linkinde de satıcı gencer gaming zaten. Satın alan kişilerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz.
Teşekkürler Hepsiburada yorumlarına pek güvenemiyorum. Çünkü 2 kere farklı ürünlere olumsuz yazdığım yorumlar nedense inceleme aşamasında kaldi yayınlanmadı. Benim için Technopat üye yorumları daha önemli .

Yeni konular

Geri
Yukarı