Gençler için İş Bankası mı Garanti mi?

Ne gibi artıları var, hocam, İş Bankası'nın diğer bankalara kıyasla?
Teknoloji olarak çok ileride. Bankamatik sayısı fazla. Müşteri hizmetleri kaliteli. Kampanyaları çok daha iyi. Markette 75 liraya 22,5 lira puan alabiliyorsunuz mesela. 150 TL e-ticaret alışverişine 25 TL, 300 lira e-ticaret alışverişine 30 lira gibi kampanyaları var ve birleşiyor. 300 TL harcayıp 55 TL alabiliyorsunuz yani.

Var. Nişanlım bizzat is bankası şubesinde çalışandan aldı bu yanıtı. Yanındaydım.
O zaman bankacının bilgisizliği, 5 bankadan hesabım var hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım ancak bilgisiz bankacı çok gördüm.

O zaman bankacının bilgisizliği. 5 bankadan hesabım var. Hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım ancak bilgisiz bankacı çok gördüm.
Uğraşmak istemedikleri için böyle diyorlar. Vadeli hesap açmanızı isteyen, oradan maaş almanızı isteyenler var. Şikayet edebiliyorsunuz.

Üniversite öğrencisi isen İş Bankası daha mantıklı garanti için bir şey söylemem fakat üniversiteli genç kartı alırsan bir aidatı vs yok genç kart ile önceki ay alışveriş yaparsan 2 havale / 2 EFT-Fast ücretsiz gönderebiliyorsun ekstra olarak aşırı fazla kampanyaları var ekstra Gaming kartı var farklı bir Gaming puan kazanıyorsun bu puanlar ile maximumobilden LoL, Apple, Yemeksepeti gibi kurumlarda kullanabiliyorsun.

Üniversite öğrencisi isen İş Bankası daha mantıklı garanti için bir şey söylemem fakat üniversiteli genç kartı alırsan bir aidatı vs yok genç kart ile önceki ay alışveriş yaparsan 2 havale / 2 EFT-Fast ücretsiz gönderebiliyorsun ekstra olarak aşırı fazla kampanyaları var ekstra Gaming kartı var farklı bir Gaming puan kazanıyorsun bu puanlar ile maximumobilden LoL, Apple, Yemeksepeti gibi kurumlarda kullanabiliyorsun.
Hesap açtım, banka kartı başvurusunda da bulundum. Üniversiteli değilim, bu bahsettiğiniz kart kredi kartı türevi mi?

Hesap açtım, banka kartı başvurusunda da bulundum. Üniversiteli değilim, bu bahsettiğiniz kart kredi kartı türevi mi?

Üniversite genç kart kredi kartı - Gaming kart MaxiPara Kart içerisine para aktarıyorsun onu kullanıyorsun fiziki olarak da sanal olarak da kullanabiliyorsun.

Ben cevreme bakardım en cok Akbank ve iş bank var.
Genc kart promosyon duydum kullanan öğrenciler çok.
Bu nedenle iş bankası tek kelimeyle.

Geri
Yukarı