Gençlere vergi indirimi

HASANS1O

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz
Takılı RAM : 16,0 GB (kullanılabilir: 15,9 GB)
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 1650 ti
Windows 11
Meslek
Uçak Bakım Teknisyeni
Öncelikle herkese merhaba,
Seçim vaatlerinden biri de 18-25 yaş arası gençlere vergiden muaf teknoloji ürünü satışıydı. Kendi dizüstü bilgisayarımı uygun fiyata satıp üst model almayı düşünüyorum. Beğendiğim bilgisayar 23 000 TL olan HP Omen 15 RTX 3060 serisi. Bu bilgisayara vergi indirimiyle birlikte kaç TL'ye sahip olurum ve bu indirim ne zaman gelir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba,
Seçim vaatlerinden biri de 18-25 yaş arası gençlere vergiden muaf teknoloji ürünü satışıydı. Kendi dizüstü bilgisayarımı uygun fiyata satıp üst model almayı düşünüyorum. Beğendiğim bilgisayar 23 000 TL olan HP Omen 15 RTX 3060 serisi. Bu bilgisayara vergi indirimiyle birlikte kaç TL'ye sahip olurum ve bu indirim ne zaman gelir? Şimdiden teşekkürler.
Harbiden gerçekleşeceğini mi sanıyorsun? Gerçekleşse bile sadece %10 falan indirim yapacak :D

Vergiyi çıkarsalar bu sefer normal fiyata zam yapar öyle satarlar :D Sizce gerçekten indirim olur mu? Olsa bile illa o çıkarılan fiyatı başka bir yerden alırlar.

Hocam resmi gazetede yayımlanmadan hesaplama yapmaya başlamayın. Daha çok beklersiniz çünkü. Şu koşullarda ÖTV muafiyetinin yakın vakitte geleceğini düşünmüyorum.
Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı