Gençlerin yaptığı en büyük yanlış nedir?

Önüne gelene aşık olmak
Aynen öyle.Seveceksen naif,içi temiz,öyle kafadan sıkıntılı ya da dedkoduculara takılmayanları seveceksin.Her önüne geleni sevme alışkanlığı çok kişide var ama allahıma şükür bana öyle bir şey vermemiş.
(Neredeyse) Hepimiz sosyal medyanın içindeyiz.
Aramızda 15 dk den fazla çevrimdışı olan varmı instagramda? :D

Aramızda 15 dk den fazla çevrimdışı olan varmı instagramda? :D
Öncesinde ben 1 saat civarı takılıyordum Instagram'da ama sonradan hesabımı kapattım. Saçma sapan gönderileri görmekten kurtuldum. Bu tür forum sitelerinde takılmaya başladım.

Öncesinde ben 1 saat civarı takılıyordum Instagram'da ama sonradan hesabımı kapattım. Saçma sapan gönderileri görmekten kurtuldum.
İnstagrama giriyorum arada yahu tiktok görmek isteseydim uygulamasını indirirdim instagrama eğlenceli gönderi bakmak için mi giriyom yoksa tiktok izlemek için mi? Anlamış değilim! :(

Bende eve gelirken bunu düşünüyordum gençken yata yapmışım diye. Kredi kartı borcunun yarısını zor ödedim ev kira vs. Bekarken öğle yemeği yemek için bir Dünya yol giderdik gezerdik keşke birikim yapsaydım diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı