Gençlik+polisiye veya post apokaliptik dizi önerisi

Popüler ve bilinen dizilerin çoğunu izledim aslında. O yüzden internetin diplerinden pek bilinmeyen ama izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız diziler varsa daha iyi olur.
Yer yüzünde dizi bırakmamışsınız :D
To The Lake diye bir dizi vardı. Ben izlemedim ama arkadaşım önermişti. Bir bakın isterseniz.
Maalesef onu da izledim fakat tavsiye etmediğim nadir dizilerdendir kendisi. Dizide tıkanmaya başlıyor bir süreden sonra.

Polisiye, gizem çözme tarzı dizi ve filmleri çok seviyorum. Bu filmler lise gençlik dizileriyle harmanlanınca daha da hoşuma gidiyor. Gençlik dizileri hakkında ön yargılı değilim. En beğenerek izlediğim diziler Sherlock, Dark, Stranger Things, Riverdale. Ayrıca post apokaliptik dizi ve filmlere de ayrı bir merakım var ve şimdiye kadar onlarcasını izlemişimdir. İzleyince çok beğendiğiniz ve önerebileceğiniz bu tarz dizi ve filmler var mıdır?
Çernobil dizisi ve bozkır.

Gençlik kategorisinde sayılır mı bilmiyorum fakat Blue Mountain State öneririm. Gerçekten inanılmaz keyif alarak izlersin. İlk bölümler biraz absürt gelebilir, sonradan alışıyorsun.

Çernobil dizisi ve bozkır.
Blutv türk dizilerine karşı bir önyargım var maalesef bozkırı izler miyim bilmem ama çernobil güzel duruyor yorumlarına bakılırsa.
13 Reasons Why izleyebilirsiniz. Ben çok sevmiştim. Her sezonda ayrı bir gizem var. Gerçi onu da izlemişsinizdir :D
13 Reasons Why dizisinin bir türlü 2. bölümüne geçemedim. Yaklaşık 3 kere diziye başlama girişiminde bulunmama rağmen 1. bölümden öteye geçemedim.

Geri
Yukarı