Banka/Kart Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtlarında %20 İndirim

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Çok güzel ve öğrenciler için oldukça faydalı bir kampanya. Değerlendirmek lazım kesinlikle. Ayrıca bu tutar MaxiPuan olarak mı yükleniyor yoksa hesaba nakit olarak mı geliyor? Orasını tam anlayamadım.

Diğer kampanyalarındaki gibi MaxiPuan olarak yükleniyordur diye tahmin ediyorum.

Öğrenci için aidatsız mıdır ve kredi kartını Ziraat Bankası ve Enpara varken verir mi acaba? Ona göre başvurmak istiyorum.

Öğrenci için aidatsız mıdır ve kredi kartını Ziraat Bankası ve Enpara varken verir mi acaba? Ona göre başvurmak istiyorum.
Öğrencilere aidatsız olarak veriliyor. Tüm bankalardaki toplam kredi kartı limitiniz en fazla 2000 TL olacak şekilde kart alabilirsiniz.

Öğrencilere aidatsız olarak veriliyor. Tüm bankalardaki toplam kredi kartı limitiniz en fazla 2000 TL olacak şekilde kart alabilirsiniz.
Hocam şu anda 2000'den fazla hiç başvurmaya gerek yok o zaman. Ziraat Bankasını azaltabilirsem deneyeceğim.

Önce müşteri mi olmak gerekiyor? Maximum Mobil'de başvuru yap kısmı çalışmıyor.

@Tim Hocam Maximum Mobil teknik problemler nedediyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz hatası veriyor hâlâ. Önce müşteri mi olmak gerekiyor yoksa? Maximum Mobil'de oturum açık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı