Genel Cerrahlık mı Bilgisayar Mühendisliği mi?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar, hemen konuya girmek istiyorum. İleride olmak istediğim 2 meslek var, bunlar;

1-Genel Cerrah
2-Bilgisayar Mühendisliği

Benim sorum şu: Ben bu mesleklerden hangisini seçersem hem para konusundan, hem de rahatlık konusundan veya diğer nedenlerden neden seçmeliyim? Yanlış anlaşılma olmasın, 2 mesleği de severek yaparım. Aslında cerrah olmak biraz daha yakın geliyor ama o kadar bilgiyi alabilecek kapasitem olduğunu çok düşünmüyorum ama çok çalışacağım. Sizden de önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Cerrah olun şu anlık garanti.

Mühendislik okuyup işe yaramanız için gelişmiş bir ülkede olmanız lazımki fabrikalar falan sizi işe alsın. Türkiye'de fabrika yok.

Merhabalar, hemen konuya girmek istiyorum. İleride olmak istediğim 2 meslek var, bunlar;

1-genel cerrah.
2-bilgisayar mühendisliği.

Benim sorum şu: Ben bu mesleklerden hangisini seçersem hem para konusundan, hem de rahatlık konusundan veya diğer nedenlerden neden seçmeliyim? Yanlış anlaşılma olmasın, 2 mesleği de severek yaparım. Aslında cerrah olmak biraz daha yakın geliyor ama o kadar bilgiyi alabilecek kapasitem olduğunu çok düşünmüyorum ama çok çalışacağım. Sizden de önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam biri tıp diğeri bilişim. Hangisine yatkınlığınız var ise onu seçin.

Aslında cerrah olmak biraz daha yakın geliyor ama o kadar bilgiyi alabilecek kapasitem olduğunu çok düşünmüyorum ama çok çalışacağım. Cevabı sen vermişsin kardeşim :)

1-Genel Cerrah
2-Bilgisayar Mühendisliği

Hangisine ilginiz var ise o bu da soru mu?

Bu tercihi bize bırakmanız mantıklı değil.Bu bölümü okuyacak olan sizsiniz.Ancak bu konudu bilgi almakk istiyorsanız forumda onlarca kişi yardım edecektir size

Yeni konular

Geri
Yukarı