Genel Ping Sorunu

sneaks

Kilopat
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim üzere sorunum ping. Forumunuzdaki bir konu da kablo değiştirip sorunun çözüldüğünü gördüm. Kablomu değiştirdim fakat nedense sadece 1 gün düzeldi 1 gün sonra ping gene 200-300 arası(Cod Black Ops III, Rocket League gibi oyunlarda ). Bu sorunumu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Masaüstü sistem kullanıyorum.(Kablolu)

Son düzenleme:
İnterneti arkaplanda başka bir uygulamanın kullanıp kullanmadığını kontrol et. Eğer herhangi bir sıkıntı yok ise servis sağlayıcınız ile görüşün.

İnterneti arkaplanda başka bir uygulamanın kullanıp kullanmadığını kontrol et. Eğer herhangi bir sıkıntı yok ise servis sağlayıcınız ile görüşün.
Maalesef onu da denedim. Clean boot yaptım ama maalesef çok az azalıyor. Azalsa bile çok az sürüyor. İnternet sağlayıcımla konuştum ama maalesef kendileri TTNET olduğu için ping den bi haber. Oynadığınız oyunlardan kaynaklanıyor diye saçma sapan bir cevap verdiler.

Test sonuçlarınız gayet iyi. Farklı DNS dememiş miydiniz?
DNS değişikliğinin Ping sorununda etkili olduğunu gördüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı