Genellikle 25+ yaş kişilerin oynadığı Online oyun tavsiyesi

IDenizI

Decipat
Yer
Scarlet Witch'i görmeyi bekliyor.
Hocam Squad almayı düşünüyordum bende. Oyun BF serisi gibi bir şey mi? Harita var biz savaşıyoruz.
BF'ten apayrı bir oyun. Kocaman harita var, hendek kazıp siperde bekliyorsun, devriye atıyorsun, çatışmada helikopter çağırıyorsun, komutandan emir gelmediği müddetçe ateş edip saldırıya geçemiyorsun, tek kurşunda ölebiliyorsun, yaralandıysan kan kaybın başlıyor ve bandajla yarayı kapatman gerekiyor. Askeri simülasyon oyunu kendisi. Takım oyunu istiyor ve mikrofonun yoksa alma derim.

KS
AntiSeptic

AntiSeptic

Picopat
BF'ten apayrı bir oyun. Kocaman harita var, hendek kazıp siperde bekliyorsun, devriye atıyorsun, çatışmada helikopter çağırıyorsun, komutandan emir gelmediği müddetçe ateş edip saldırıya geçemiyorsun, tek kurşunda ölebiliyorsun, yaralandıysan kan kaybın başlıyor ve bandajla yarayı kapatman gerekiyor. Askeri simülasyon oyunu kendisi. Takım oyunu istiyor ve mikrofonun yoksa alma derim.
Oyunu çok oynayan var mı peki

IDenizI

Decipat
Yer

DraugRZ

Centipat
23 yaşındayım hocam, sana direk kendi oynadığım oyunları sayayım; Valheim, Deep Rock Galactic, Rust, Rainbow Six Siege, Hunt Showdown. Özellikle Hunt, Rainbow, Rust üçlüsüne hayatını gömersin.

prex71

Picopat
İndirimde alacağım sanırım teşekkürler :D

Recx and Flex

Centipat
Yer
İzmir
Ben daha çok 4 kişilik takım olarak değilde, aynı klanda daha fazla oyuncunun olabildiği oyunlardan yanayım. Yoksa videolarını izledim hoşuma da gitti. Varmı böyle bir özellik?
Rust eski olsa da arma olabilir.

prex71

Picopat
Ben daha çok 4 kişilik takım olarak değilde, aynı klanda daha fazla oyuncunun olabildiği oyunlardan yanayım. Yoksa videolarını izledim hoşuma da gitti. Varmı böyle bir özellik?
Yok hocam. Belki çok düşük bir ihtimal aynı oyuna gelirsiniz. Ama imkansıza yakın.

IDenizI

Decipat
Yer
Rust eski olsa da arma olabilir.
Arma'yı açıkçası önermem. Arkadaşın iyi bir sistemi yoksa optimizasyon sorunları yüzünden akıcı oynayamaz. Bana Arma'nın mekanikleri çok yavan geliyor.

Yukarı