General Mobile 23 Pro nasıl olur?

GM'a çöp diyenler hayatlarında abidik kubidik çin telefonları kullanmamış herhalde. Apple'la mı kıyaslıyorsunuz utanmadan! GM tabii ki apple'dan kötü veya samsungdan da kötü ama fiyat olarak da çok daha uygun tam bir fiyat performans ürünü çinli telefonlara bin basar. GM9PRO kullanıyorum snapdragon işlemcili çok memnun kaldim gm23pro çıkınca da büyük ihtimal ona geçmeye düşünüyorum bu telefon artık yetersiz kalmaya başladı. Tek dileğim yine snapdragon işlemci kullanmaları eğer snapdragon işlemciyle gelirse koşa koşa gidip alacağim.

İnsanlarda yerli diye saçma bir önyargı var bırakın ön yargılarınızı da objektif bakın biraz gm'ler uçmuyor belki ama piyasa ortalamasının da üstündeler ki fiyatına göre çok iyi uş yapıyor kabul edin artık dandik vestel telefonları muammelesi yapmayın. Ha şu var telefon dışındaki (modemlerini bilmiyorum) tüm diğer ürünleri boktan hele kulaklıkları rezalet ama telefonları iyi işte.

GM'a çöp diyenler hayatlarında abidik kubidik Çin telefonları kullanmamış herhalde. Apple'la mı kıyaslıyorsunuz utanmadan! GM tabii ki Apple'dan kötü veya Samsung'dan da kötü ama fiyat olarak da çok daha uygun tam bir fiyat performans ürünü Çinli telefonlara bin basar. GM9Pro kullanıyorum Snapdragon işlemcili çok memnun kaldim GM23Pro çıkınca da büyük ihtimal ona geçmeye düşünüyorum bu telefon artık yetersiz kalmaya başladı. Tek dileğim yine Snapdragon işlemci kullanmaları eğer Snapdragon işlemciyle gelirse koşa koşa gidip alacağim.

İnsanlarda yerli diye saçma bir ön yargı var bırakın ön yargılarınızı da objektif bakın biraz GM'ler uçmuyor belki ama piyasa ortalamasının da üstündeler ki fiyatına göre çok iyi uş yapıyor kabul edin artık dandik Vestel telefonları muammelesi yapmayın. Ha şu var telefon dışındaki (modemlerini bilmiyorum) tüm diğer ürünleri boktan hele kulaklıkları rezalet ama telefonları iyi işte.

GM'a çöp diyenler hayatlarında abidik kubidik Çin telefonları kullanmamış herhalde. Apple'la mı kıyaslıyorsunuz utanmadan! GM tabii ki Apple'dan kötü veya Samsung'dan da kötü ama fiyat olarak da çok daha uygun tam bir fiyat performans ürünü Çinli telefonlara bin basar. GM9Pro kullanıyorum Snapdragon işlemcili çok memnun kaldim GM23Pro çıkınca da büyük ihtimal ona geçmeye düşünüyorum bu telefon artık yetersiz kalmaya başladı. Tek dileğim yine Snapdragon işlemci kullanmaları eğer Snapdragon işlemciyle gelirse koşa koşa gidip alacağim.

İnsanlarda yerli diye saçma bir ön yargı var bırakın ön yargılarınızı da objektif bakın biraz GM'ler uçmuyor belki ama piyasa ortalamasının da üstündeler ki fiyatına göre çok iyi uş yapıyor kabul edin artık dandik Vestel telefonları muammelesi yapmayın. Ha şu var telefon dışındaki (modemlerini bilmiyorum) tüm diğer ürünleri boktan hele kulaklıkları rezalet ama telefonları iyi işte.

Bende şu an GM8 var test ettim YouTube'a 21 saniyede giriyor.

6 yıllık Samsung 5 saniyede açıyor.

Bende şu an GM8 var test ettim YouTube'a 21 saniyede giriyor.

6 yıllık Samsung 5 saniyede açıyor.
Ben gm8 iyi demedim kaldı ki gm8 6 yıldan daha yaşlı değil mi? Normal yani ne var bunda anlamadım. Kaldı ki samsungla arasındaki fiyat farkından da bahsettim yani garip bir durum yok. Ayrıca GM9PRO ve sonrasında çıkan telefonlar iyi öncesi acemilik dönemleri bazı telefonlar kronik arızalıydı mesela ama babaannem gm5 kullanıyor taş gibi her işini görüyor youtube'u da hızlı açıyor takılmıyor bu sizi yalancı çıkarmaz tabi o dönemler bazı modeller sıkıntılı çıkıyordu artık bu sorunları çözdüler ve çin piyasasının önündeler.

Ben GM8 iyi demedim kaldı ki GM8 6 yıldan daha yaşlı değil mi? Normal yani ne var bunda anlamadım. Kaldı ki Samsung'la arasındaki fiyat farkından da bahsettim yani garip bir durum yok. Ayrıca GM9Pro ve sonrasında çıkan telefonlar iyi öncesi acemilik dönemleri bazı telefonlar kronik arızalıydı mesela ama babaannem GM5 kullanıyor taş gibi her işini görüyor YouTube'u da hızlı açıyor takılmıyor bu sizi yalancı çıkarmaz tabii o dönemler bazı modeller sıkıntılı çıkıyordu artık bu sorunları çözdüler ve Çin piyasasının önündeler.

Hocam bir yakınımın GM22'si var GM sorunlu bir marka 2018 sonlarından beri kullanıyorum modellerini hepsinde ayrı bir sorun var GM8'in yazılımsal olarak ön kamera bile desteklemiyor General Mobile alınmaz.

Hocam bir yakınımın GM22'si var GM sorunlu bir marka 2018 sonlarından beri kullanıyorum modellerini hepsinde ayrı bir sorun var GM8'in yazılımsal olarak ön kamera bile desteklemiyor General Mobile alınmaz.

Nasıl bir sorunu var? Tüm yakınlarıma GM aldırıyorum sorun yaşayan görmedik GM21PLUS kullanıyor mesela tüm gün oyun oynuyor akşamına şarjı %60'larda. Ben Çin çöpü alacağıma yerli çöp alırım diye girdim bu markaya (çünkü iPhone alamıyorum, Sony piyasadan çekildi ve Samsung'u marka olarak sevmiyorum) fakat gerek kendim telefonum olsun gerek başkaları olsun kimse sorun yaşamadı hatta Migros'ta elektronik bölümümünde çalışan arkadaşım GM ilk kurulumlarda donmayan Samsung hariç tek telefon diyordu GM fiyat bandındaki telefonlar daha kurulum ekranlarında donmalar/takılmalar yaşıyor. Ha kamera anlamında evet bazı çinlilerin kamerası daha iyi her şey kamera mıdır hocam? Bu arada GM22 kullanan tanıdığım yok GM5, GM9Pro ve GM21PLUS'ın uzun süreli performanslarını gördüm siz de benim görmediğim hangi model varsa onları kullanıyorsunuz :D. Şaka bir yana Pro modelleri hariç kullanılmaz zaten fiyatları da en ucuz seviyede onların düz GM22 tabii ki kötü bir telefon ama fiyatına bak lütfen ne kadar ekmek o kadar köfte.

Nasıl bir sorunu var? Tüm yakınlarıma GM aldırıyorum sorun yaşayan görmedik GM21PLUS kullanıyor mesela tüm gün oyun oynuyor akşamına şarjı %60'larda. Ben Çin çöpü alacağıma yerli çöp alırım diye girdim bu markaya (çünkü iPhone alamıyorum, Sony piyasadan çekildi ve Samsung'u marka olarak sevmiyorum) fakat gerek kendim telefonum olsun gerek başkaları olsun kimse sorun yaşamadı hatta Migros'ta elektronik bölümümünde çalışan arkadaşım GM ilk kurulumlarda donmayan Samsung hariç tek telefon diyordu GM fiyat bandındaki telefonlar daha kurulum ekranlarında donmalar/takılmalar yaşıyor. Ha kamera anlamında evet bazı çinlilerin kamerası daha iyi her şey kamera mıdır hocam? Bu arada GM22 kullanan tanıdığım yok GM5, GM9Pro ve GM21PLUS'ın uzun süreli performanslarını gördüm siz de benim görmediğim hangi model varsa onları kullanıyorsunuz :D. Şaka bir yana Pro modelleri hariç kullanılmaz zaten fiyatları da en ucuz seviyede onların düz GM22 tabii ki kötü bir telefon ama fiyatına bak lütfen ne kadar ekmek o kadar köfte.

Hocam bu arada kesinlikle Samsung'la kıyaslamıyorum. Yanlış anlaşılmasın Samsung'u zerre sevmemekle birlikte en iyi Android telefon markası Samsung'dur bence bu konuyu tartışmaya gerek bile yok benim gibi sevmediğin markaya para dökmek istemeyenler için GM güzel bir tercih çinlilerin yanında ayrıca yerli firma olmasının verdiği güzel bir his de var (vuruş hissi var yani) o kadar yoksa F/P olması dışında başka bir cacığı yok.

Son düzenleme:
Şu an GM 5 Plus'dan yazıyorum telefonun canı çıktı ama hala hizmet ediyor GM 23 Pro bekliyorum oldukça dayanıklı telefonlar üretiyorlar bence 8 yaşına girecek telefon.
Ben GM 5 plus alırken Google fotoğraflar depolama alanına ücretsiz depolama veriyordu hala onu kullanıyorum bunca zaman para vermedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı