Çözüldü General Mobile 4G Dual Siyah Ekranda Kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ondan önce OEM kilidini açtınız değil mi telefonu kapatmadan önce? Eğer yaptıysanız sorun TWRP dosyasında gibi gözüküyor. Bir de bunu deneyin:
TWRP başarılı şekilde kuruluyor. Fakat ekrana yansıyan bir şey yok maalesef.
Ondan önce OEM kilidini açtınız değil mi telefonu kapatmadan önce? Eğer yaptıysanız sorun TWRP dosyasında gibi gözüküyor. Bir de bunu deneyin:
Ve bu arada OEM kilidi açıktı.

TWRP başarılı şekilde kuruluyor. Fakat ekrana yansıyan bir şey yok maalesef.

Ve bu arada OEM kilidi açıktı.
O zaman stock recovery yüklemeyi deneyelim belki çalışmaya devam eder. Bi' garantiye alalım işi, sonra TWRP'ye geçeriz. Bunu bi' dener misiniz.

O zaman stock recovery yüklemeyi deneyelim belki çalışmaya devam eder. Bi' garantiye alalım işi, sonra TWRP'ye geçeriz. Bunu bi' dener misiniz.
Sonuç olumsuz maalesef. Recovery'ler sorunsuz yükleniyor faka dediğim gibi tepki sıfır. O kablodan keşke olsa. Sorunu çözebilecek araç mevcut ama kablo yok. Ve sanırım her yerde de yok. Yardımlar için teşekkür ederim.
NOT: Cihazdan ses geliyor. Bildirim sesi geldi. Ekrana bildirim gelmiyor fakat.
Ekranda tuşların yerini ezbere bildiğimden kendimce bazı testler yaptım. Titreşimi çalıştı sesleri geldi cihazın. Anldığım şu, ekrana bildirim gelmiyor.
NOT GÜNCEL: Sorun çözülmüştür arkadaşlar. Ne anakart değişimi yaptım ne de telefonda vida sökümü. Bedavadan tamir ettim cihazı. Yakın zamanda bu cihaz için muazzam bir rehber hazırlayacağım. Çok mutluyum şu an. O araçları yapanlardan Allah razı olsun diyorum kendi kendime. 😅

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı