General Mobile Android One Nedir?

amantanrımdidim

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 gündür Discovery 2 inceleme videolarına falan bakıyorum.
Sonunda almaya karar verdim. Mağazaya gittim, adam bana daha iyi diye Android One modelini
önerdi, hem 4G hem daha iyi, dedi. Bu Andoid One nedir ? Tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android One, General Mobile - Google iş birliği ile yapılmış ve Google tarafından 2 yıl boyunca güncelleme verececek olan bir telefondur. Özellikleri fiyatına göre uygun ve 4G'li. Arkasında Google var diyeceksiniz. Fakat, General Mobile bu ne olduğu belli olmaz. Bu forumda almış olan bir arkadaşın daha bir kaç gün olmasına rağmen dokunmatik sorunu çıktı ve garantiye verdi. Bence alınmamalı. Daha doğrusu General Mobile damgası olan telefon alınmamalı.

Buna benzer özellikli Asus Zenfone 2 Ze500CL modeli var. Ülkemize bu model gelirse, GM yerine Asus alınılabilir. Fiyatının da bu civarlarda olabileceğini düşünüyorum.

Android One, Google'ın en son piyasaya sunduğu Android sürümlerini tıpkı Nexus cihazları gibi cihazlara göndermesidir. Yani kısaca Google'ın desteği olan, Android güncellemeleri ilk alan telefon projesidir :) General Mobile 4G cihazına gelince fiyatına göre gayet performanslı ve uzun ömürlü olacaktır.

Arkadaşlar uzun ömür konusu yanlış anlaşılmış yazılımsal destek olarak telefonunun ömrünün uzun olacağını anlatmaya çalışmıştım. Yoksa bende bir GM hayranı değilim yani.. :D

GM neden önerilmiyor? Arkadaşlarımın hepsinde var hepsi de memnun. Ben de pek ısınamadım General Mobile'a ama önerilmemesinin sebebi nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı