General Mobile Discovery ekran kapanması

Hydradioactive

Hectopat
Merhaba, eski telefonum olan General Mobile Discovery'yi hayata döndürmek istiyorum. Kullananlar bilir kronik bir şarj soketi problemi var. Sürekli bozulur. Bu durumdan sıkılıp yeni bir cihaza geçmiştim. En son bıraktığımda sadece şarj problemi vardı. Bataryayı şarj edip tekrar açmak istedim fakat açılış ekranında döngüye giriyor. Fakat bu döngüde bir gariplik var. Ekran farklı bir şekilde kapanıyor. Ya da açılış ekranında takılı kalıyor. Şarj soketini denediğimde ilginç bir şekilde çalışıyor. Fakat tamir gördüğü için veri aktarımı için kullanamıyorum. Recovery modeda da başlamıyor. Herhangi bir çözüm önerisi olan var mı?

Bro o telefonu nüfusuna geçirmiş biri olarak sana diyorum ki her an her şey olabilir :D Telefonu bırak mesela bekle 1 hafta açılıyor tekrar :D İçinde çok önemli bir verin yoksa Sp Flash Tool ile ROM at. Benimkinde MIUI yüklü hala çalışıyor.

Bro o telefonu nüfusuna geçirmiş biri olarak sana diyorum ki her an her şey olabilir :D Telefonu bırak mesela bekle 1 hafta açılıyor tekrar :D İçinde çok önemli bir verin yoksa Sp Flash Tool ile ROM at. Benimkinde MIUI yüklü hala çalışıyor.
Şarj soketi için verdiğim telefoncu sağ olsun. Heyecanla eve gidip bilgisayara taktığımda bilgisayar görmüyodu. Gidip telefoncuya sorduğumda kardeşim görmez zaten demişti :D. Böyle mi olması gerekiyor emin değilim ama tahminimce olmaması gerekiyor :D. Demem o ki veri aktarımı yapamıyorum.

Şarj soketi için verdiğim telefoncu sağ olsun. Heyecanla eve gidip bilgisayara taktığımda bilgisayar görmüyodu. Gidip telefoncuya sorduğumda kardeşim görmez zaten demişti :D. Böyle mi olması gerekiyor emin değilim ama tahminimce olmaması gerekiyor :D. Demem o ki veri aktarımı yapamıyorum.
Saçmalığa bak :D SD karta aktarırsın verilerini oradan bilgisayara takarsın artık. Ben de
değiştirmiştim soketi şuan hala görüyor bilgisayar.

Ekran görüntüsü 2021-01-21 235340.png

Saçmalığa bak :D SD karta aktarırsın verilerini oradan bilgisayara takarsın artık. Ben de
değiştirmiştim soketi şuan hala görüyor bilgisayar.

Eki Görüntüle 846950
İçinde önemli bir verim yok. Ben bunun içini kurcalamıştım. Olduğu gibi de geri taktım. Acaba kısa devre falan yapmış olabilir mi? Statik elektrik vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı