General Mobile Discovery Elite vs LG g2 vs iphone 5s

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaş,

General Mobile Discovery Elite 32 Gb lık telefon ile LG G2 ve İphone 5s arasında kaldım.
Sizce bunlardan hangisini almalıyım! Yardımcı olur musunuz?

General Mobile'ı listeden çıkartın bir kere. Eğer oyun oynarım telefonu herkesten daha fazla kurcalarım dersen G2 almalısın.

Fiyatına göre çok iyi bir telefon. Güncelleme işini de çözdüler zaten. Bence alınır ;)

Oyun maksatlı değil . İnternet ve kamera fotoğraf çekmek için almayı düşünüyorum telefonu.
Bu arada neden General mobile yi listeden çekelim ?

General Mobile Discovery Elite çok kalitesiz bir ürün. Ayrıca servisinde de sıkıntı çekersin.
Açıkçası ben yine LG G2 alın derim.

iPhone 5s almanızı tavsiye ederim. O kadar para verip Android telefon almayın. Stabil işletim sistemine sahip 5s 'i alın hem şık hem de oldukça kaliteli bir telefon. Özellikleri de cabası. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben Android'ciyim. :) Android'in programları İso işletim sisteminden daha çok. Ama artık bir telefonu alıp ve 3 yıl boyunca satmamak istiyorum. Halâ kararsızım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı