General Mobile Discovery Elite

• Konuyu başlatan Vedo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vedo

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar General Mobile telefonların geçmişini az çok herkes biliyordur. Fakat Elite konusunda bazı önyargılara şahit oldum, bu yüzden bu konuyu açtım. Şöyle ki 6 aydır bu telefonu kullanıyorum ve F/P olarak çogu kişinin dikkatini çekiyordur. Ben de deneyimlerimi paylaşayım dedim belki faydası dokunur.
Öncelikle 2500 mah pil gücü ilk başta düşük gibi görünebiliyor. Fakat ne hikmettir ben de anlamış değilim son gelen birkaç güncellemeden sonra batarya kullanımı mükemmel bir hale getirildi. Şarj aletiyle gezen tiplere acıyorum açıkçası. Tabiki uzun süreli oyun oynuyorsanız yapacak birşey yok. Günlük kullanımda 2 gün götürüyor beni. Selfie kamerası mükemmel bununla ilgili internette pek çok video olduğu için ben birşey eklemeyeceğim. Ful şarjla full parlaklıkla 4 saat civarı asphalt 8 oynayabiliyorum. Tek sorunum ben telefonu aldığımdan beri söz verilip de getirilmeyen android güncellemesi. Hala bekleniyor fakat benim için çok da önemli değil. Şuan gerekli destekler verilse hala XP kullanırım pcde :) Performans olarak Antutu programını indirip test yapmıştım internette videosunu gördüğüm skorun üstünde skor almıştım. Az önce bir test daha yaptım ve sonuçlarını ekledim. Kısacası verdiğim bir kuruşa dahi acımadım. Gm nasıldır konusunda genel konuşabilecek deneyimi yok fakat Elite mükemmel :)
Screenshot_2015-04-03-03-25-39.png Screenshot_2015-04-03-03-32-13.png Screenshot_2015-04-03-03-32-52.png Screenshot_2015-04-03-04-13-23.png

GM memnun olan ender kişilerden birisiniz. İlk defa iyi yorumlar okudum. Demek bu modelde düzeltmişler. Güle güle kullanın. Belki bir süre sonra çok iyi bir marka olur.

Ben de anlamıyorum kötüleyenleri. 3 arkadaşım kullanıyor hepsi de telefondan anlayan kişiler, hiçbiri sorun yaşamadı 2 yıldır. Boyutu büyük olmasa ben de almak istiyordum açıkçası.

General Mobile gayet güzel bir telefondur. Ön yargılar ve internetteki marka sevdalısı insanlar yüzünden pek fazla kullanılmıyor. Ama tek bir sıkıntısını dahi görmedim kuzenim 1 yıl boyunca 600 TL'lik modelini kullandı ve gayette güzeldi fiyatına göre. Güzelde bir konu hazırlamışsınız tebrik ederim. Telefonda gayet güzel.

General Mobile gayet güzel bir telefondur. Ön yargılar ve internetteki marka sevdalısı insanlar yüzünden pek fazla kullanılmıyor. Ama tek bir sıkıntısını dahi görmedim kuzenim 1 yıl boyunca 600 TL'lik modelini kullandı ve gayette güzeldi fiyatına göre. Güzelde bir konu hazırlamışsınız tebrik ederim. Telefonda gayet güzel.
Kanser olmak istiyorsanız birebir tabii haklısınız...

Kanser olmak istiyorsanız birebir tabii haklısınız...
Siz ne kötülüğünü gördünüz bilmiyorum. Ama önceki modelini fiyatı ucuz diye alıp kullanan bir çok arkadaşım var hepside memnun. Kötü bir telefon olduğunu düşünmüyorum.

Malzeme kalitesini kastediyorum. Plastiğinin kanserojen madde içerdiğini biliyorsunuz herhalde...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı