General Mobile Discovery Stock Roma Dönerken Hata

Daha fazla  
Merhaba , ben kardeşimin General Mobile Discovery telefonunda KitKat güncellemesi yaptım fakat dokunmatikte ve wifi ' da sorun yaşadım . Bende kardeşime custom rom kurdum , custom romdada sıkıntılar var . Telefonu ilk aldığımızdaki roma dönmek istedik . Bende internetten araştırarak yapmaya başladım . Çok karışık bi şekilde yaptım her yöntemi denedim yapamadım . Telefona CMW kurup başka rom kurmak istedim her yolu denedim bu sefer CMW yüklenmiyo . Backup dosyasıyla geri döneyim dedim hata veriyo 'instller aborted' gibi bi hata tam olarak hatırlamıyorum adını . Şu anda telefon garip bişey oldu kamera bazen hata veriyo bi fabrika ayarlarına döndüm düzeldi ama baştan sıfır bir stock rom kurulumu yapmak istiyorum yani telefonu kutudan çıkardığım hale döndürmek istiyorum ve bu konuda sizlerden yardım bekliyorum .

Öncelikle temiz bir format atın.
Cache yapın.(önbellek temizlemesi) daha sonra, seçenekler arasında update diye bir şey olmalı oradan romu bulup kolayca yükleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı