General Mobile E-tab 10 Şarj olmuyor

Seymen Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MEB General Mobile E-Tab 10 İsimli bir tablet vermişti. 2013 aralık ayıydı galiba şubat ayında kardeşim ekranını çatlattı. Öğle oynuyordum. Birkaç ay sonra tablette oyun oynarken şarj bitti ve bittiği halde tableti açtım oynadım. Sonra kapandı tekrar açtım falan. Onu şarj konusunun çözümü var mı? Bulamazsanız serviste ekranı ile şarj konusuna çözüm bulmalarını isteyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-tab 10 olduğuna emin misin? Bana ve okuduğum okuldaki tüm 9. sınıflara E-tab 4 verildi. Tabletteki donanım ile ilgili problemlerinizi (ekran çatlaması, kasa yamulması, hasarı vb.) serviste halletmeye çalışın. Tableti başka bir micro-USB adaptörü ile şarj etmeyi denedin mi? USB'den şarj etmeyi denedin mi?

Ben sadece 9. sınıflara dağıtıldı diye biliyordum. Şarj için farklı adaptör deneyip olumlu sonuç alamadıysanız servise gönderin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı