General Mobile E-tab 4 Kendisi Dokunuyor

BizonTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, General Mobile E-tab 4 tabletim, bazen kendi kendine dokunuyor, oyun oynarken falan çok rahatsız ediyor. Ekran kilidini yeniden açınca sorun geçici de olsa 1 dakika falan geçiyor ama sonra yine kendi kendine basıyor. Fakat şarjda takılıyken böyle olmuyor. Ama tableti her zaman şarjda kullanamam. Ekrandaki lekelerden falan mı oluyor, yazılımsal bir sorun mu var, gereksiz uygulamaları silmek mi gerekiyor anlamadım. Çözüm önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani Romla alakalı diyorsunuz. Aslında şuan ki tabletin orjinal romu. Biraz Tabletler konusunda acemiyim. Nasıl rom atılır bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

Tablet'in içine su girmiş olabilir su girmediğinden eminseniz bir sıfırlamayı deneyebilirsiniz ayarlardan yedekle sıfırla diye bir yer olması lazım oradan sıfırlamayı deneyebilirsiniz.. :) E-tab'larda sıfırlama vardır herhalde onuda kaldırmamışlardır bize vermedikleri için hiç deneyemedim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı