General Mobile E Tab 4 ROM sonrası siyah ekran sorunu

ibopotam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler herkese. Bugün elime E-Tab 4 cihaz geldi ve Wi-Fi kesinlikle açılmıyordu. Bu sitede bulduğum bir ROM dosyasını indirip yükledim ve maalesef tablet açılışında General mobile yazısından sonra siyah ekranda kalıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok rica ediyorum bir el atın.

ROM dosyasını indirdiğim konu : E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]

bende romu attım ama dediklerini düzgün birşekilde yapmama rağmen sistem çöktü ne yapsam nafile onceki sistem silindi artk rom atamıyorum tablet recovery girmiyor açılışta siyah ekranda kalıyor nasıl rom atacagım bir yardım edin

Arkadaşlar ROM yükleme en kolay anlatım sanırım bu videoda umarım size de faydası olur: 2020 itibarı ile bunlara gerek kalmadı meb isin verdi işte videoda analtımı var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar iyi günler herkese. Bugün elime E-Tab 4 cihaz geldi ve Wi-Fi kesinlikle açılmıyordu. Bu sitede bulduğum bir ROM dosyasını indirip yükledim ve maalesef tablet açılışında General mobile yazısından sonra siyah ekranda kalıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok rica ediyorum bir el atın.

ROM dosyasını indirdiğim konu : E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]
Abicim o rom bozuk bende onu yükledim tabletime aynı şey oldu asla onu yükleme bu ro mu yükle:https://www.google.com.tr/url?sa=t&...FjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw2laOEhfjHAEzzztdp5nw7t
Arkadaşlar iyi günler herkese. Bugün elime E-Tab 4 cihaz geldi ve Wi-Fi kesinlikle açılmıyordu. Bu sitede bulduğum bir ROM dosyasını indirip yükledim ve maalesef tablet açılışında General Mobile yazısından sonra siyah ekranda kalıyor. Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok rica ediyorum bir el atın.

ROM dosyasını indirdiğim konu: E-TAB4 ROM! [Tüm engeller kaldırıldı]

Abicim o ROM bozuk bende onu yükledim tabletime aynı şey oldu asla onu yükleme bu ro mu yükle: General Mobile E-Tab 4 TAG ROM Final İmajı İndir

Geri
Yukarı