General Mobile E-Tab 4 Sorularım

16986

Megapat
Makaleler
7
Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim :) Yakında bana da verecekler şimdiden her şeyi öğrenip ilk günden ayarları yapayım :) Bir de belirteyim tablete asla root atamam. Hem beceremeyebilirim hem de tablet bozulduğunda değiştirmezler, değiştirirlerse de benden para alabilirler.

1- Tablet güncelleme alınca çoğu şey gidiyormuş. Bu güncellemeler root atmadan nasıl kapatılabilir?
2- APK yüklenmiyormuş. Nasıl yükleyebiliriz?
3- Tableti AirDroid dışında bilgisayara nasıl bağlayabiliriz? Ayrıca AirDroid 'in hızı internet hızına mı bağlıdır?
4- Tabletin yasaklamış olduğu sitelere nasıl girebilirim?
5- Ayrıca sinir bozan MDM 'den bahsediyorlar. Onu nasıl kaldırırım?

Şimdiden teşekkürler :)

Root atmadan güncellemeler iptal edilmez. APK için uzantısını değiştirmeniz yeterli. AirDrop ne bilmiyorum ama Teamviewer ile bağlayabilirsin. Veri aktarımı için bulut olayını kullanıyordum ben. Yani OneDrive, DropBox gibi servisler. Yasaklı sitelere VPN programları ile girebilirsin. MDM galiba yönetici oluyor. Root dışında hiçbir işlemle kaldıramazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı