General Mobile GM 10 OTG destekliyor mu?

Altay42

Hectopat
Arkadaşlar, General Mobile GM 10... GeForce NOW için OTG kablosu alacağım fakat Epey sitesinde OTG desteğine yer vermemişler. Ben de doğrulamak için OTG Check diye bir program kurdum ve yeşil tik ile OTG desteğinin olduğunu gösterdi. Ve ayrıca ayarlarda "Dil ve Giriş" kısmında klavye seçeneğinde "Fiziksel Klavye" seçeneği var. Fiziksel klavye dediği normal PC klavyesi değil mi? Lütfen beni aydınlatın, boşu boşuna para vermek istemiyorum. Zaten OTG kablosu bile çok pahalı olmuş. Teşekkürler.

OTG desteği donanımsal değil yazılımsal bildiğim kadarıyla. Android 8 itibariyle tüm cihazlar için kullanılabilir. Örneğin ben çinden gelme çok dandik bir tablette klavye kullanıyorum, USB flash bellek takabiliyorum OTG adaptör ile.

Arkadaşlar, General Mobile GM 10.. GeForce NOW için OTG kablosu alacağım fakat epey sitesinde OTG desteğine yer vermemişler. Ben de doğrulamak için OTG check diye bir program kurdum ve yeşil tik ile OTG desteğinin olduğunu gösterdi. Ve ayrıca ayarlarda "dil ve giriş" kısmında klavye seçeneğinde "fiziksel klavye" seçeneği var. Fiziksel klavye dediği normal PC klavyesi değil mi? Lütfen beni aydınlatın, boşu boşuna para vermek istemiyorum. Zaten OTG kablosu bile çok pahalı olmuş. Teşekkürler.

Syrox Usb Type-c Dönüştürücü Otg Çevirici Adaptör Metal Xiaomi-samsung Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL 10 TL bence gayet ucuz.

Geri
Yukarı