General Mobile GM 8 D şarj artmak yerine düşüyor

dilaraweqrxd

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
General Mobile telefonum da çok sinirlerim bozulmaya başladı. Bu sefer de şarj artmak yerine azalıyor. Daha 1 dakika önce telefon 39'du, şimdi baktım 24 olmuş. Sayaç gibi azalmış şarj. Telefonu çok kullanmaktan dolayı mı bilmiyorum. Telefon şu an gerçekten bayağı sıcak. Bataryası mı öldü ne oldu hiç bilmiyorum.

General Mobile telefonum da çok sinirlerim bozulmaya başladı. Bu sefer de şarj artmak yerine azalıyor. Daha 1 dakika önce telefon 39'du, şimdi baktım 24 olmuş. Sayaç gibi azalmış şarj. Telefonu çok kullanmaktan dolayı mı bilmiyorum. Telefon şu an gerçekten bayağı sıcak. Bataryası mı öldü ne oldu hiç bilmiyorum.

Ya şarj soketi bozuktur ya da pili. Ampere programı ile test edebilirsin ne kadar amper geldiğini.

Son düzenleyen: Moderatör:
En sağlıklı test %100'e tam şarj doldurduktan sonra ne kadar sürede kullanıldığı ile ölçülür. İlk aldığınızda nasıl bir süre gidiyorsa şuan da hemen hemen aynı değerlere yakın seviyelerde bir kullanım olmalıdır.

1 dakika içerisinde bu derece bir düşüş yaşanıyorsa ya şarja takılı çok kullanıldı ya da orijinal olmayan bir şarj aleti ile şarj edildi iki ihtimalin sonu da bozuk bir batarya...

Yeni konular

Geri
Yukarı