Genshin Impact açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Genshin Impact'ı 2 gün uğraşıyorum ama düzeltemiyorum silip tekrar yükledim olmadı, sorun şu: Launcher'a tıklayınca hiçbir şey olmadan kapanıyor. Hata bile vermeden kapanıyor, biri yardımcı olabilir mi?
Neden kimse yazmıyor :(

Son düzenleme:
Ya bende de Launcher'a tıklayınca siyah ekran verip müzik veriyor. Bütün videolardaki her şeyi denedim. Sonra kendi sitesinden öğrendim ki PC'de 64 Bit Windows 10'u henüz desteklemiyormuş. Ben de halen bekliyorum animeci kardeşim.

Çözüm: NVIDIA Denetim Masası'na girin, 3D ayarların yönetilmesini seçin, program ayarlarına basın, ekleye basıp alttaki göz at yerine basıyoruz sonra:
C:\Program Files\Genshin Impact\Genshin Impact Game
Buradaki dosya konumu giriyoruz oradan Genshin Impact'i seçip tamam diyoruz tekrar Denetim Masası gelecek program tercih edilen grafik işlemciye basıp yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçip uygula deyip:
C:\Program Files\Genshin Impact\Genshin Impact Game yine buradan Genshin Impact'ı başlatıyoruz.
Olmazsa yüksek performanslı NVIDIA işlemcisinin altındakini seçip uyguluyoruz.
C:\Program Files\Genshin Impact\Genshin Impact Game yine buradan Genshin Impact'ı açıyoruz
Çözüm budur, bunu yaparsanız oyununu açılacaktır. İyi oyunlar, iyi eğlenceler, görüşürüz
. Ben böyle çözdüm çift ekran kartınız varsa bunu deneyebilirsiniz.

Genshin Impact'ı 2 gün uğraşıyorum ama düzeltemiyorum silip tekrar yükledim olmadı, sorun şu: Launcher'a tıklayınca hiçbir şey olmadan kapanıyor. Hata bile vermeden kapanıyor, biri yardımcı olabilir mi?
Neden kimse yazmıyor :(

Bende resimdeki gibi bir hata alıyorum devre dışı bırakırsam kötü etkilenir miyim PC zarar görür mü ondan korkuyorum önceden çok rahat açıyordu son güncellemelerden sonra bu şekilde hata aldım silip tekrar yükledim fakat değişen bir şey yok devre dışı bırakayım mı bırakırsam tekrardan nasıl açabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-01 114727.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-01 114727.png
    465,6 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı