Genshin impact: Harita küçülüyor!

Labrenaith

Femtopat
Konu başlığında gördüğünüz üzere, haritam küçülüyor. Başta normaldi, ilerliyordum ve birden bire haritanın küçüldüğünü fark ettim. Hani henüz açılmamış gölgelik alanlar olurya, onlar giderek daralıyordu. Başlarda oyun ilerlemesi dedim ama galiba öyle değil. Görevleri de yapamıyorum şu anki durumumda. StatusOf7ları yükselttim ondandır dedim. Başta işe yaramıştı alanlar biraz geri geldi ama sonra yine daralmaya başladı. Henüz sadece 5-6 saatlik oynama süresine sahibim bu yüzden bilmiyorum. Daha çok oynayan arkadaşım ( 15-20 saat oynama süresi) onda böyle olmadığını söyledi. Ben de araştırdım ve evet sadece bende böyleydi. Bu sıkıntıyı nasıl engellerim ya da yaşayıp çözen varsa bu durumu bana yardımcı olabilir mi? Şu an telefondan açtım konuyu bu yüzden resim atamıyorum. Eve gidince resimleri de yükleyeceğim. Bilgisi olanlardan yardım etmesini arz ederim. Hayırlı forumlar.
Gördüğünüz sınırlar normalde 4/4 se şuan 4/3 gibi.
Belirtmek isterim ki bu alan şu anda bile daralıyor. Yavaş yavaş daralıyor. Haritada bir süre AFK bıraktım. Her yerinden küçük parçalar halinde gitmişti.

Dosya Ekleri

• Genshin Impact 19.10.2020 09_59_27.png
    Genshin Impact 19.10.2020 09_59_27.png
    676,9 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı