Genshin Impact hiç oyuncu yok

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Genshin Impact'e başladım, birkaç gündür oynuyorum ama hiç gerçek insanla karşılaşmadım. Avrupa sunucusundayım, GeForce NOW'dan oynuyorum ve global hesap kullanıyorum, oyunlara VPN ile giriyorum. Bununla bir alakası var mıdır?

Genshin Impact'e başladım, birkaç gündür oynuyorum ama hiç gerçek insanla karşılaşmadım. Avrupa sunucusundayım, GeForce NOW'dan oynuyorum ve global hesap kullanıyorum, oyunlara VPN ile giriyorum. Bununla bir alakası var mıdır?
Level 16 olmadan Multiplayer kısmı açılmıyor oyunun, 16 level olana kadar Single ilerliyor oyun.

Level 16 olmadan Multiplayer kısmı açılmıyor oyunun, 16 level olana kadar Single ilerliyor oyun.

Adventure Level değil mi?

Yıllardır oyunlarla içli dışlı olmama rağmen adını ilk defa duyduğum bir oyun. Bu konuda yalnız da değilimdir.

Ben de yeni başladım ve daha önce oynamadığıma çok pişman oldum, hiç anime izleyen birisi de değilim ama mükemmel bir oyun. Gerçekten dünyanın en iyi oyunu olduğuna dair şüphelerim var.

Adventure Level değil mi?

Ben de yeni başladım ve daha önce oynamadığıma çok pişman oldum, hiç anime izleyen birisi de değilim ama mükemmel bir oyun. Gerçekten dünyanın en iyi oyunu olduğuna dair şüphelerim var.
Evet Adventure Rank 16 olmanız gerekiyor 👍

Gerçi bu tam olarak bir MMO sayılmaz, AR 16 olduğunuz zaman size uygun odalar görünüyor bu odalarda zindan temizleme vs. gibi etkinlikler yapıyorsunuz diye biliyorum. Tam emin olmamakla birlikte öyle büyük çaplı bir oyuncu kalabalığı olduğunu sanmıyorum.

Multiplayer belli bir seviyeden sonra açılıyor ama sizin beklentiniz oynarken çevrenizde bir sürü gerçek insan olmasıysa, öyle bir şansınız yok Genshin'de. En fazla 3 arkadaşınızı dünyanıza davet ederek gezinip boss kesebilir, domain vs. dönebilirsiniz.

Oyunda insan yüzü görmemen normal zira dünya ve hikaye akışı tek bir oyuncunun üstüne işlenmiş vaziyette. Bu arada R16 olmalısın ki co-op açılsın. Oyundaki oyuncu sayısı aşırı derecede fazla. 7-24 kafasını animelerden kaldırmayan asosyal ruhsuzların oynadığı bir oyun sonuçta...

Geri
Yukarı