Genshin Impact hiç oyuncu yok

Adventure level değil mi?

Ben de yeni başladım ve daha önce oynamadığıma çok pişman oldum, hiç anime izleyen birisi de değilim ama mükemmel bir oyun. Gerçekten dünyanın en iyi oyunu olduğuna dair şüphelerim var.

Daha önce hangi oyunları oynadınız çok merak ediyorum genshinin en iyi oyun olduğuna dair şüpheleriniz var ise

Genshin Impact'e başladım, birkaç gündür oynuyorum ama hiç gerçek insanla karşılaşmadım. Avrupa sunucusundayım, GeForce NOW'dan oynuyorum ve global hesap kullanıyorum, oyunlara VPN ile giriyorum. Bununla bir alakası var mıdır?

Arkadaşların dediği gibi lvl 16 olunca arkadaşlarla oynanıyor fakat genellikle tek oluyorsun arkadaş davet etmezsen genellikle dediğim bazen yardımcı NPC'ler yanında geziyor.

Oyunda insan yüzü görmemen normal zira dünya ve hikaye akışı tek bir oyuncunun üstüne işlenmiş vaziyette. Bu arada R16 olmalısın ki co-op açılsın. Oyundaki oyuncu sayısı aşırı derecede fazla. 7-24 kafasını animelerden kaldırmayan asosyal ruhsuzların oynadığı bir oyun sonuçta...

Yani çevrede kendi halinde görev yapan insanlar olmayacak mı? Üzdü.

Oynamadığım veya bilmediğim bir oyun var olduğunu sanmıyorum.

Dead Space serisi, Witcher serisi, Half-Life serisi, BioShock serisi, GTA SA, 4, 5 Left 4 Dead, CS 1.6, Fortnite filan bunları denedinizmi.

Yani çevrede kendi halinde görev yapan insanlar olmayacak mı? Üzdü.

Evet ben oyunu açık dünya öğeleri yüzünden denedim fakat bu oyun aslında bir gacha oyunu yani açık dünya ve mekanikler çok parlak değil karakterle düz duvara tırmanıyorsun örnek olarak.

Dead Space serisi, Witcher serisi, Half-Life serisi, BioShock serisi, GTA SA, 4, 5 Left 4 Dead, CS 1.6, Fortnite filan bunları denedinizmi.

Evet ben oyunu açık dünya öğeleri yüzünden denedim fakat bu oyun aslında bir gacha oyunu yani açık dünya ve mekanikler çok parlak değil karakterle düz duvara tırmanıyorsun örnek olarak.

Dediğin oyunları oynadım ama bir oyunun dünyanın en iyisi olması için eskimeyecek bir yapıya sahip olması lazım, ben genelde Online oynuyorum, dediğin oyunları da oynadım.
Ben oyunları eleştirirken beğenip beğenmememi pek önemsemem, oyunların kalitesine göre karar veririm. Witcher da güzel bir oyundu, Fortnite da çok sevdiğim bir oyundur. Özellikle anti-mimar sinan modunu seviyorum.

Olmayacak maalesef. Eğer çevrede oyuncular da olsun şöyle mob keselim handa oturalım sohbet edelim diyorsan Elder Scrolls Online öneririm.

Eso için param yok. :|

Dediğin oyunları oynadım ama bir oyunun dünyanın en iyisi olması için eskimeyecek bir yapıya sahip olması lazım, ben genelde Online oynuyorum, dediğin oyunları da oynadım.
Ben oyunları eleştirirken beğenip beğenmememi pek önemsemem, oyunların kalitesine göre karar veririm. Witcher da güzel bir oyundu, Fortnite da çok sevdiğim bir oyundur. Özellikle anti-mimar sinan modunu seviyorum.

Eso için param yok:|

Anti mimar sinan modu benim de favorim hocam :D
Metal Gear serisini de deneyebilirsiniz indirimde çok ucuz oluyor 5. oyun ve revengeance.

Yeni konular

Geri
Yukarı