Genshin Impact indirme hızı 1MB/s üstüne çıkmıyor

AyazikXyz

Hectopat
Arkadaşlar selamlar.
Windows 10 bilgisayarıma Genshin Impact indiriyorum fakat dün akşamdan beri indirme hızı 1 MB/s üstüne çıkmıyor. Bunu çözme yolu var mı?

resim_2022-01-15_165526.png
resim_2022-01-15_165622.png

Oyunu yükledikten sonra gelen Update'ler de manual Update şeklinde yaptım çok daha hızlı oluyor.
Hocam Bende Aynı Sorunla Karşılaştım da hala yavaş iniyor nasıl yaptınız onu?

Hocam Bende Aynı Sorunla Karşılaştım da hala yavaş iniyor nasıl yaptınız onu?
Dostum şimdi youtubeye "genshin impact 2.7 manuel download" yaz karşına birden çok video çıkacak zaten hepsi aynı şeyi yapıyor istediğinden izleyip yapabilirsin. benim yardım aldığım video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum şimdi youtubeye "genshin impact 2.7 manuel download" yaz karşına birden çok video çıkacak zaten hepsi aynı şeyi yapıyor istediğinden izleyip yapabilirsin. benim yardım aldığım video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Çoktan İndirdim Yine de teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar.
Windows 10 bilgisayarıma Genshin Impact indiriyorum fakat dün akşamdan beri indirme hızı 1 MB/s üstüne çıkmıyor. Bunu çözme yolu var mı?

Eki Görüntüle 1270747Eki Görüntüle 1270749

Zaman olmuş ama yinede söyleyeyim, şimdi genel söylenen basit şeyleri yaptıysan ve olmuyorsa tek seçeneğin sana uygun bi DNS adresi bulmaktır, (böyle yazdığıma bakma bende bilmiyodum) internetten detaylıca izleyebilirsin, yada belki videolardan uğraşma diye = internet simgesine gel < ağ ve ayarlar öğesini açın yazıyo < sonra alttaki (özellikler) e bas ,ardından internet protokolü sürüm 4 e tıkla, alttaki bölgeye bak iki tane satır var dimi, (üsttekine 1 . 1 . 1 . 1) , (alttakine 1 . 0 . 0 . 1) yap

ardından altta kutucuk var küççük çıkarken ayarları doğrula ayarları kabul et de uygula felan da yazıyor olabilir herneyse bas sorun giderici açılcak bitirdikten sonra sorun yoksa sorun yok demektir qıeafjaıue

genshini yeniden felan başlat.

ha bide benim yazdığım DNS adresi tam olarak uygun değil olabilir,ben bunu kullandığım için yükseldi ama sen yinede bak videolardan dene diğer DNS adreslerin bilmek

istiyorsanız diye 1.39 dan ortalama 2.50 ye çıktı

AAA çok yazdım elim ağrıyo neyse iyi oyunlar diyim ne diyim hocam

Geri
Yukarı