Genshin Impact oynanır mı?

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Genshin Impact gibi oyunlar ilgimi çekiyor fakat hangisini oynasam diye karıştırıp duruyorum. Sadece oynayan kişilerden yorum alsam daha iyi olur. Genshin Impact hala daha oynanır mı?

Bilgisayarda oynayacağım zaten. Oynanır mı?

Ben 2000 saat oynayıp bile bitiremedim her ay yeni ada harita hikayede geliyor destek var hikaye güzel ama sabır istiyor o oyun ben ar 50'yim gelecek güncellemede sumeru çöl ile orman gelecek sürmer hikayesi işlenecek ve bu oyun yıllarca destek verilecek ona göre oyna.

Telefondan oynayacaksın telefonu ısıtan ve çok pil tüketen bir uygulama diye duymuştum eğer oynarsanız bilgisayarda oynayın diyordu.

Benim telefonum Android en güçlü amiral gemisi ile aynı donanımla ama bayağı ısınma oluyor 40 dk sonra kasmalar başlıyor ama Xiaomi Mi 12s Ultra, ASUS ROG Phone 6 Pro, OnePlus 10 Pro gibi bir şey varsa en güçlü işlemciler bunda ısınma durumu pek olmaz nedeni işlemci çok kullanılmaz güçlü diye ekran kartı GPU da güçlü olunca yetiyor 2 saat öyle telefon da oynarsın.

Merhaba. AR57 yim, oyunun tüm içeriğini bitirdim. Sadece gelen güncellemelerle idare ediyorum. Sumeru geldi üç günde temizledim.
Gelelim oynanır mı ya.
Anime damarın varsa ana oyunun olur, aksi takdirde bayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı