Genshin Impact Pity Nedir?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Bir banner üzerinden toplamda kaç kez açılım yaptığımızı görebileceğimiz bir yer var mı?

Ve bunun ismi Pity mi? Tam bilmiyorum.

Hocam konudan bağımsız olarak, sınavlar bittiğinde Genshin Impact'e başlamayı düşünüyorum da oyun güncel mi? Yani devamlı yeni herolar moblar itemler geliyor mu oyuna?
Evet her 1.5 ayda bir yeni yama geliyor. Ama oyunun içeriklerini tükettikten sonra yeni yamalar bile yeterli olmuyor oyuncuyu elde tutmak için. Ama yeni başlayan birisi için binlerce yapılacak şey var.

Evet her 1.5 ayda bir yeni yama geliyor. Ama oyunun içeriklerini tükettikten sonra yeni yamalar bile yeterli olmuyor oyuncuyu elde tutmak için. Ama yeni başlayan birisi için binlerce yapılacak şey var.
Hocam bu arada 55 AR oldum. Tıkandım bildiğin yani git gide azalıyor yapacak şeyler. Oyundan soğuyorsun sanki.

Hocam bu arada 55'ar oldum. Tıkandım bildiğin yani gitgide azalıyor yapacak şeyler. Oyundan soğuyorsun sanki.

Bende Discord'dan yazmıştım size oynuyor musunuz diye. Ben de çok sıkıldım gerçekten, içerik falan kalmadı doğru düzgün. Komisyonları bile yapmıyorum artık. 3.0'da güzel şeyler olacaktır ama, yeni elemente sahip karakterler ve yeni koskocaman bir ada gelecek.

5 yıldız düşmesi evet garanti oluyor, fakat çoğunlukla 90'ı bulmadan çıkıyor.

Ekstra bilgi: Ayrıca çıkardığın 5 yıldız karakter her zaman bannerdaki karakter olmuyor. Mesela ganyu bannerindan mona da çıkarabiliyorsun. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsan 50/50 kazanıyorsun. 50/50'de bir sonraki karakterinin kesinlikle bannerdaki karakter olması demektir.

Örneğin:
Ganyu bannerında mona çıkarttın, daha sonra çıkaracağın karakter kesin ganyu oluyor.

Pity sadece 5 yıldız karakterde mi sıfırlanıyor yoksa 5 yıldız karakterde de sıfırlanıyor mu? Skyward harp çıkardım da.

Merhaba rahatsiz ettiğim için özür dilerim bir soru sormak istemiştim. Ben bı önceki xiao bannerinda wishledim 15. pityde sanirim mona geldi. Yarin da Kazuha banneri gelecek ya simdi ben kazuhayi garantiledim mi yoksa o garanti sadece xiao icin miydi?
Garanti Xiao için değildi, her zaman için kalıyor. Umarım Kazuha çıkartırsınız bu arada, bende onu bekliyordum şimdi.
1657652235035.png

Yeni konular

Geri
Yukarı