Geralt of Rivia olmadan Witcher 4 olur mu?

Durmazzali47

Decapat
Evet arkadaşlar, sizce Geralt'sız Witcher oyunu olur mu? Tamam, evreni çok seviyorum. Ama gene de yeni oyunda gözüm hep Geralt'ı arayacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu başka bir hikaye Geralt'ın hikayesi bitti.
Ben bu lafı da anlayamıyorum spoiler vermiyim ama sen zaten biliyosun işte BW de bittiği yerde Regis ile sohbet ederken
Ben at üsünde olmaya devam edeceğim gibi bir seçenek seçebiliyorduk. Yani Geralt emekli oluyo diye bişey yok bence. Yeni bir hikaye için illa büyük w3 ün hikayesindeki gibi tüm dünyayı ilgilendiren büyük bir olay mı olması gerekiyor? W2 deki gibi sadece Geralt ve bir kısım krallığı etkileyen bir olay da olamaz mı? Öff bilemiyorum belki de hala Geraltın hikayesinin bitmesini kendime yediremiyorumdur.

Ben bu lafı da anlayamıyorum spoiler ver miyim ama sen zaten biliyorsun işte BW de bittiği yerde Regis ile sohbet ederken
Ben at üsünde olmaya devam edeceğim gibi bir seçenek seçebiliyorduk. Yani Geralt emekli oluyor diye bir şey yok bence. Yeni bir hikaye için illa büyük W3'ün hikayesindeki gibi tüm dünyayı ilgilendiren büyük bir olay mı olması gerekiyor? W2'deki gibi sadece Geralt ve bir kısım krallığı etkileyen bir olay da olamaz mı? Öff bilemiyorum belki de hala Geralt'ın hikayesinin bitmesini kendime yediremiyorumdur.

O sayfa çoktan kapandı yeni oyunda belki karakterimizi bile kendimiz yaratabiliriz Cyberpunk'daki gibi.

Birden fazla Witcher okulu var. Biz haliyle Geralt üzerinden bir hikayeye atıldık ama evren geniş. Anlatılabilecek çok şey bulunuyor. Geralt'ın hikayesini de güzel tamamladık diye düşünüyorum. UE5 çatısı altında yeni bir hikaye elbet güzel olacaktır.

Ben bu lafı da anlayamıyorum spoiler vermiyim ama sen zaten biliyosun işte BW de bittiği yerde Regis ile sohbet ederken
Ben at üsünde olmaya devam edeceğim gibi bir seçenek seçebiliyorduk. Yani Geralt emekli oluyo diye bişey yok bence. Yeni bir hikaye için illa büyük w3 ün hikayesindeki gibi tüm dünyayı ilgilendiren büyük bir olay mı olması gerekiyor? W2 deki gibi sadece Geralt ve bir kısım krallığı etkileyen bir olay da olamaz mı? Öff bilemiyorum belki de hala Geraltın hikayesinin bitmesini kendime yediremiyorumdur.
Aynen katilıyorum geralt yine ana karakter olmalı hikaye bittiyse yine hikaye uydurulur tarih mi yazıyoruz biz oyun oynuyoruz illa gerçek hikaye olmak zorunda değil ana karakter kesinlikle erkek olmalı yada karakteri kendimiz oluşturalım

Ana karakter Geralt olmadan da olur elbette. Ama yine de oyunun bazı yerlerinde gidip görebileceğimiz, danışabileceğimiz bir Geralt olsa daha iyi olur.
Kesinlikle katılmıyorum ana karakter Geralt olmalı hikaye bittiyse yenisi uydurulur tarih yazmıyoruz oyun oynuyoruz illa gerçek hikaye olmak zorunda değil

Ana karakter Geralt olmadan da olur elbette. Ama yine de oyunun bazı yerlerinde gidip görebileceğimiz, danışabileceğimiz bir Geralt olsa daha iyi olur.
Kesinlikle katılmıyorum ana karakter Geralt olmalı hikaye bittiyse yenisi uydurulur tarih yazmıyoruz oyun oynuyoruz illa gerçek hikaye olmak zorunda değil
Gelen oyunun kalitesine bağlı. Geralt'ın hikayesi kadar iyi işlenirse (özellikle yan görevler ile beraber) kimse neden Geralt yok demez.
Katılmıyorum yine Geralt ana karakter olsun

Birden fazla Witcher okulu var. Biz haliyle Geralt üzerinden bir hikayeye atıldık ama evren geniş. Anlatılabilecek çok şey bulunuyor. Geralt'ın hikayesini de güzel tamamladık diye düşünüyorum. UE5 çatısı altında yeni bir hikaye elbet güzel olacaktır.
Hikaye illa gerçek olmak zorunda değil Geralt ana karakter olmalı

Evet arkadaşlar, sizce Geralt'sız Witcher oyunu olur mu? Tamam, evreni çok seviyorum. Ama gene de yeni oyunda gözüm hep Geralt'ı arayacak. Siz ne düşünüyorsunuz?
Aynen katilıyorum ana karakter Geralt olmalı hikaye bittiyse yenisi uydurulur tarih yazmıyoruz illa gerçek hikaye olacak diye birsey yok

Son düzenleme:
Aynen katilıyorum Geralt yine ana karakter olmalı hikaye bittiyse yine hikaye uydurulur tarih mi yazıyoruz biz oyun oynuyoruz illa gerçek hikaye olmak zorunda değil ana karakter kesinlikle erkek olmalı ya da karakteri kendimiz oluşturalım

Katılmıyorum yine Geralt ana karakter olsun

Aynen katilıyorum ana karakter Geralt olmalı hikaye bittiyse yenisi uydurulur tarih yazmıyoruz illa gerçek hikaye olacak diye bir şey yok

Dostum Geralt hikayesi 3 leme ile bitti güzel de bitti. Yeni oyunda belki de karakterimizi kendimiz yaratacağız hazır karakter yerine. Tabii bana göre yanlış bir seçim olur karkater yaratmak. Bence Witcher olmayan bir karakter ile oynayıp baş düşmanı da Witcher yapmaları gerekiyor. Witcher'ların kudretini çok iyi hissedebiliriz o zaman.

Aynen katilıyorum ana karakter Geralt olmalı hikaye bittiyse yenisi uydurulur tarih yazmıyoruz illa gerçek hikaye olacak diye birsey yok
Evet arkadaşlar, sizce Geralt'sız Witcher oyunu olur mu? Tamam, evreni çok seviyorum. Ama gene de yeni oyunda gözüm hep Geralt'ı arayacak. Siz ne

Aynen katilıyorum Geralt kesinlikle ana karakter olmalı hikaye bittiyse uydurulur tarih yazmıyoruz
Dostum Geralt hikayesi 3 leme ile bitti güzel de bitti. Yeni oyunda belki de karakterimizi kendimiz yaratacağız hazır karakter yerine. Tabii bana göre yanlış bir seçim olur karkater yaratmak. Bence Witcher olmayan bir karakter ile oynayıp baş düşmanı da Witcher yapmaları gerekiyor. Witcher'ların kudretini çok iyi hissedebiliriz o zaman.
Karakteri kendimiz oluşturmaya katilıyorum

Geri
Yukarı