Gerçek hayatta ilgi çekmemek

Tek yakışıklı sen misin? O kadar uzun, kaslı, yüzü düzgün erkek var onlar bile bu kadar dikkat çekmiyor. Böyle düşün bir de. Bana da herkes yakışıklı der, ama kendimi çirkin görüyorum hala. Ara sıra kızlarla bakışmak hariç hiç kimse ilgilenmiyor benimle.

Vay canına dostum, çok havalısın zengin muhitlerde falan takılıyorsun ;) Senden havalısı hidrojendir. Fişeksin.
İlgi çekmek için açmışsınız konuyu. Yok o, bu beni izliyor çok yakışıklıyım çok havalıyım bilmem ne. Profildeki sensen tipinden belli oluyor ne kadar havalı (!) ve yakışıklı (!) olduğun. Büyük ihtimal ben merkezli birisin ve psikolojik sorunların var. Kimse o kadar derdinin işinin gücünün arasında başka birini izlemez. O sapık dediğimiz dayılar bile sokaktan geçen etekli kıza 5 saniye bakıyor, sonra kendi yoluna gidiyor. Psikoloğa gitmeni öneririm. Bloklandın.

Vay canına dostum, çok havalısın zengin muhitlerde falan takılıyorsun ;) Senden havalısı hidrojendir. Fişeksin.
İlgi çekmek için açmışsınız konuyu. Yok o, bu beni izliyor çok yakışıklıyım çok havalıyım bilmem ne. Profildeki sensen tipinden belli oluyor ne kadar havalı (!) ve yakışıklı (!) olduğun. Büyük ihtimal ben merkezli birisin ve psikolojik sorunların var. Kimse o kadar derdinin işinin gücünün arasında başka birini izlemez. O sapık dediğimiz dayılar bile sokaktan geçen etekli kıza 5 saniye bakıyor, sonra kendi yoluna gidiyor. Psikoloğa gitmeni öneririm. Bloklandın.
Çocuk değiliz*

Bu arada sen hiç sapık dayı dövdün mü?

Neyse atışmak istemiyorum kimseyle, cidden, şu an amacım kendimi savunmak değil tavsiye almaktır. Konudan sapmak istemiyorum. Çok alınmamaya çalışacağım.

Bir günlüğüne benim yerime geçsen şu anki haline dönmek için yalvarırsın. Derde bak. Boşuna sabaha sağ çıkmamak için dua etmiyormuşum.

Ne kadar ilginç. Bende senin özelliklerinin yüzde biri bile yok ama benim gibi sen de insan içine çıkmıyorsun demek, bırak da bari o bana kalsın. Bende senin şu özelliklerinin yüzde biri olsaydı kalabalık ortamlardan çıkmazdım.

Bu konu aynı gördüğüm olaya benziyor. Bir kız vardı benim sınıfta kız çirkin Allah affetsin, neyse bu kıza bir arkadaş 2-3 gün sadece günaydın dedi kızda ne dese beğenirsiniz? Bu çocuk bana aşık halla halla... Neyse çocuk bunu duydu bir daha günaydın bile demedi. Böyle kişiler toplumda çok fazla var bir 5 saniye baksanız belirli kızlara, giderler diğer arkadaşlarına bu çocuk benden hoşlanıyor diye anlatırlar. Demem o ki sende tuhaf sorun var ya da paranoyaklık ama kesin bu 2'sinden biri var hatta 2'si var sende şahsımca.

Yeni konular

Geri
Yukarı