Gerçekçi hikayeli oyun tavsiyesi

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar oynadığım oyunları sırasıyla yazıyorum çizgisel ilerleyen veya açık dünyası olan fark etmez fakat çizgisel ilerlerse daha iyi olur. Oyun gerçekçi olsun Skyrim Witcher gibi bir oyun olmasın bu şekilde önerebileceğiniz oyun var mı? Grafiği iyi olursa güzel olur fakat önemli olan hikayesi.
-The Walking Dead season 1
-Heavy Rain.
-Beyond Two Souls.
-Battlefield 1
-Mafia 1-2-3
-GTA 4-5
-Max Payne 1-2-3
-Skyirm
-Cyberpunk 2077.
-Witcher 1-2-3
-Spec Ops The Line.
-Red Dead Redemption 2
-Tomb Raider(2013)
-Call of Duty Modern Warfare 1-2-3
-Half-Life 1
-Crysis 1-2-3
-Assassin's Creed 2 -Brotherhood-Revelations

Dostlar oynadığım oyunları sırasıyla yazıyorum çizgisel ilerleyen veya açık dünyası olan fark etmez fakat çizgisel ilerlerse daha iyi olur. Oyun gerçekçi olsun Skyrim Witcher gibi bir oyun olmasın bu şekilde önerebileceğiniz oyun var mı? Grafiği iyi olursa güzel olur fakat önemli olan hikayesi.
-Heavy Rain.
-Beyond Two Souls.
-Battlefield 1
-Mafia 1-2-3
-GTA 4-5
-Max Payne 1-2-3
-Skyirm
-Cyberpunk 2077.
-Witcher 1-2-3
-Spec Ops The Line.
-Red Dead Redemption 2
-Tomb Raider(2013)
-Half-Life 1
-Crysis 1-2-3

CoD Black Ops 1-2
Far Cry 2-3-4-5

-Heavy Rain.
-Beyond Two Souls.
-Battlefield 1
-Mafia 1-2-3
-GTA 4-5
-Max Payne 1-2-3
-Skyirm
-Cyberpunk 2077.
-Witcher 1-2-3
-Spec Ops The Line.
-Red Dead Redemption 2
-Tomb Raider(2013)
-Half-Life 1
-Crysis 1-2-3

Become human oynuyorum acayip güzel grafikleri de efsane öneririm hocam.

Dying Light gerçek demişsiniz ama yani bu oyunda efektler falan yok zombiler gerçek değil ama o oyunu oynarken öyle demiyorsunuz benim için dünyanın en iyi oyunu o karakterin ilerledikçe gelişimini o atmosfere alışmasını o çaresizliğini gece sesiz sesiz eğilerek saklana saklana gerektiğinde zombilerle savaştığımız insanlarla da savaşmak ve hikayesi o kadar derine indiriyor ki sizi bu arada oyun korkunç değil (son seste oynamazsanız) grafikleri harika ve alışık olmadığımız çok koşunca ekranın değişmesi de vuruş hisleride oldukça güzel ve kafa karıştırmayıcı craft ve yetenek ağacı var daha oyunu anlatırım ama spoler vermek istmem.

Ben de o yüzden size danıştım hocam :D
CoD Black Ops 1-2
Far Cry 2-3-4-5
Far cry serisini bitirdim yazmayı unutmuşum fakat black ops 1-2 deniyeceğim teşekkürler
Become human oynuyorum acayip güzel grafikleri de efsane öneririm hocam.
şu anda yüklemeye başladım çok önerdiler teşekkürler
  • Far Cry 3
  • Batman Arkham Asylum/City/Knight
  • Yakuza serisi
  • Detroit: Become Human
hocam batman serisinin yazdığınız 3 oyununu oynamak için başka oyun oynamama gerek var hikayeyi anlayabilmek için
Dying Light gerçek demişsiniz ama yani bu oyunda efektler falan yok zombiler gerçek değil ama o oyunu oynarken öyle demiyorsunuz benim için dünyanın en iyi oyunu o karakterin ilerledikçe gelişimini o atmosfere alışmasını o çaresizliğini gece sesiz sesiz eğilerek saklana saklana gerektiğinde zombilerle savaştığımız insanlarla da savaşmak ve hikayesi o kadar derine indiriyor ki sizi bu arada oyun korkunç değil (son seste oynamazsanız) grafikleri harika ve alışık olmadığımız çok koşunca ekranın değişmesi de vuruş hisleride oldukça güzel ve kafa karıştırmayıcı craft ve yetenek ağacı var daha oyunu anlatırım ama spoler vermek istmem.
anladım hocam teşekkür ederim deniceğim

-Heavy Rain.
-Beyond Two Souls.
-Battlefield 1
-Mafia 1-2-3
-GTA 4-5
-Max Payne 1-2-3
-Skyirm
-Cyberpunk 2077.
-Witcher 1-2-3
-Spec Ops The Line.
-Red Dead Redemption 2