Gereksiz depolama birimleri

oguzahan

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar 11 ay once HP Pavilion 15 ec 0008nt laptop aldım fakat kurulumundan dolayı 256 SSD, 1TB HDD olan PC de yerel disk C (256)yerel disk D (510 MB) ve yeni disk e(931GB) birimleri var. Disk yonetiminde ise 6 farklı bırım var. Bunları nasıl duzeltebilirim?
Ve format atmak zarar verir mi?

Dosya Ekleri

• ekran11.PNG
    ekran11.PNG
    145,2 KB · Görüntüleme: 32
  • ekran12.PNG
    ekran12.PNG
    31,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar 11 ay once HP Pavilion 15 ec 0008nt laptop aldım fakat kurulumundan dolayı 256 SSD, 1TB HDD olan PC de yerel disk C (256)yerel disk D (510 MB) ve yeni disk e(931GB) birimleri var. Disk yonetiminde ise 6 farklı bırım var. Bunları nasıl duzeltebilirim?
Format atarken disklerin hepsini biçimlendirirseniz tek disk olacaktır. Ayrıca Windows'un ayırdığı diskler de var.

Gereksiz depolama birimleri Windows çöktüğünde kurtarmaya yarıyor dostum.

Temiz kurulum yaparsanız düzelecektir durum.
yanı bilgisayarı yeni almısım gıbı mı olacak
Gereksiz depolama birimleri Windows çöktüğünde kurtarmaya yarıyor dostum.
ama yeni birim oyle degil dimi
Format atarken disklerin hepsini biçimlendirirseniz tek disk olacaktır. Ayrıca Windows'un ayırdığı diskler de var.
format dedigin fabrika ayarı sıfırlama mı

Yeni konular

Geri
Yukarı