Gereksiz Mesaj Cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Dönersin sanırım. Hayat uzun. :) Gereksiz bir ceza aldığımdan ben de seçim sonuçlarına dalmıştım. Bu sonuç önümüzdeki dönemde epey şeyi değiştirecek.
Yalnız değilsin. O Hakan isimli arkadaşın düşüncesine ters bir yorum yaptığımız için ben de "Gereksiz mesaj" adı altında ceza aldım :)

Benim düşüncelerime ters yorum yapınca mesajınız silinmiyor. Gereksiz mesaj atınca mesajlarınız siliniyor. "Havadan Sudan" adlı konu açıp verilen cezaları veya Sosyal tartışması yapmanız anlamsız. Sorununuz varsa "Bize Ulaşın" kısmından yazarsınız veya konu açarsınız. "Geyik konusu açtım istediğimi konuşurum" diye bir durum mümkün değil. Öyle olduğu zaman konular kilitleniyor bildiğiniz gibi.

Son düzenleme:
Bana da ceza vermiş ve mesajımı silmiş, ortada bir şey yokken. Sabrımı mı sınıyor nedir.
"O konuyu okudum. Ernesto Che Guevera siyasetçiydi fakat fotoğrafta siyasi bir mesaj yok. Ayrıca Atatürk'de siyasetçi değil miydi? O zaman Atatürk fotoğrafı da koymayalım. Saçmalıktan başka bir şey değil. @HakanCT "

İlk yazdığınız mesaj bu. Düzenleyip kamu oyuna masum görünmenize gerek yok. Dediğim gibi gereksiz mesajlar silinir.

"Bize Ulaşın" kısmından ulaştım merak etmeyin. Ayrıca konu açınca değişen bir şey olmuyor. Hatırlatayım sildiğiniz konuyu.
Eki Görüntüle 407821

Evet çünkü drama yaratıp boşu boşuna konuyu uzatmaya çalışıyorsunuz. Konunuza cevap verip daha fazla uzamasın diye kilitleniyor sonrada neden kilitledin diye konu açıyorsunuz. Aslında "Konu Açma Israrı" diye de uyarı almanız gerekirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı