Gereksiz mesaj hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Benim attığım resim kaldırılıp hesaba cezai işlem uygulandı. Espri amaçlı atmıştım kimsenin de rahatsız olduğunu düşünmüyorum merak ettiğim 1 sual var. Cezanın hangi moderatör tarafından atıldığı. Yani o zaman madem gereksiz mesaja işlem yapılıyor 26 sayfada hiç mi sıkıntı yok? Benim mesajım gayet komik kendi editlediğim bir resimdi hatta 5 kişi beğenmişti. Yeni konu açmıyorum çünkü burayla alakalı bir durum. Bunu yeni konu açmışım gibi ayarlayıp Mikail Fidan tarzı saçma bir cevap ardından kilitlemeyin. Burada yazın insanlar da görsün. @24099 @tristessehivernale @marcel'o @Lintos

Güncelleme > Özellikle ayrı konu açılmasın dediğim halde ayrı konu açılmış. Millet açtığım konulara bakınca bunu mu görecek? Bu şekilde olmaması lazımdı. Yeni konu istemiyorum kardeşim napıyorsunuz?

Son düzenleme:
Konuyu ben taşımadım ama cezayı ben vermişim. Konuyla alakası olmayan bir içerik paylaşmışsınız. Gerekli işlem yapıldı.

Ayrıca diğer konu altında olursa, yine konu ile alakasız bir cevap olurdu. İnsanlar buradan da görebilir. İnsanların görmesinden çekinmiyorum. Ya da çekinmiyoruz.

Anladım. Yalnız beni de biliyorsun öyle kötü bir resim paylaşmamıştım. Konu zaten "Konu Dışı" bölümünde ve benim gibi benzer yorumlar var. Hocam özellikle sizden gelmesi üzdü.

Resim konuyla alakasız değil ortam kızışmış onu hafif mizahsal bir şekilde resim editleyip paylaştım yani ortamın ısısını ölçüp yazdım konu ile tamamen alakasız bir resim değildi.

Sohbet ve gündelik konular dışında konuyla alakasız içeriklerin paylaşılmasına tolerans göstermemeye çalışıyoruz. Çünkü ciddiyet kalmıyor, bu sefer de konu sahibine haksızlık oluyor. Ben de tanıdığım kullanıcılara ceza verirken mutlu olmuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı