Gereksiz mesajlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FideLity

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle şikayet etmek, iftira etmek birisine kin kusmak ve kin beslemek tarzım değildir. Yalnız bugün 17:05'de açılan şu konuda büyük bir problem yaşadım. Şimdi onu teferruatlı anlatmadan eklenmesi gerekenleri ekleyeyim;
@Asım Demir @claus @THE_MILLER @Egemen @JaroxJamaica @Mert @MF @Mr.Acar @Taptic @NookumPie @samet67671 @Recep Baltaş @Ali Güngör

Şimdi ben bu forumda bir üyeyim. Biliyorum moderatörlerden forum yetkisi olarak üstün değiliz fakat üyeler olmadan da forum olmaz. Hakkım olduğu gibi bana yapılan bir yanlışı tüm yetkili kişilerin gördüğü bu kürsüde anlatacağım. Takdir sizin.
Bazı yetkilileri etiketleyemedim ismi çıkmadı kusura bakmayın tüm yönetici tayfanın bunu okuduğunu farzediyorum.

"Başka forumlarda laf söyleyip burada yardım istemek" adlı bu konunun altına yorumumu yazdım. Ardından bu ve diğer yorumlara hitaben Akif adlı yetkili eleman önce cevap yazdı. Yazdığı cevap hoşuma gitti beğen butonuna tıkladığımda ise "Gereksiz Mesajlar" kategorisinde ceza yediğimi öğrendim. Tek istediğim denetimin yapılması. Büyük ihtimalle Akif adlı moderatör ceza verdi ilgili resim;
teknopat2.png

Ben bu tarz konuları normalde açmam. Yalnız ne bir kuralı ihlal ettim, ne de yorumumda yanlış bir şey yazdım. Bu forumu seviyorum ve kullanıyorum. Burada zaman harcıyorum. Günümün yarısını burada geçiriyorsam bir zahmet dediklerimi kaile alın. Herhangi bir kuralı ihlal ettiysem etiketlediğim ve etiketlemediğim yetkili kişilerden cevap alabilirsem makbul olur.

Teknopat kurallarında "Gereksiz Mesaj" 6 ve 20. Maddeler gereğidir. Okudum ve yorumumda bunlar söz konusu değil.
teknopat1.png

Olay 3 saat kadar önce gerçekleşti. Bu konunu onay sürecini bilmiyorum başıma bu olay geldikten 3 saat sonra bu konuyu açtım şuan saat 20.23. Ben kurallar gereği gereksiz mesaj kategorisinde yorum yazdığımı düşünmüyorum haklıysam beni gereksiz yere banlayan "Akif" isimli moderatöre gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. Ben ne kadar burada samimi olmaya, bilgim doğrultusunda insanlara yardım etmeye çalıştıkça yoluma taş koyuluyor.

Yetkili kişiler ve burada uzun zaman (2-3 yıl) boyunca üye olanlar dışında yeni üye olanların lüzumsuz yorum atmasını da istemiyorum. Bu konuyu başka bir platformda açamadığımdan burada açmış bulunmaktayım. Anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı