Gereksiz Mesajlardan Aldığım 1 Haftalık Ceza Hakkında Bilgi İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kullanıcı orada satış yapmaya çalışıyor ve sen gelip bunu baltalıyorsun.
Son zamanlarda İkinci El kategorisinde yapılan yorumlardan gerçekten sıkıldım. Artık gelen yorumlar ilanı tamamen bozuyor. İlanla hiçbir ilgisi yok. 1 hafta ceza vermemin sebebi ise budur.

An itibari ile kurallara da eklenmiştir.

Yapılan yorum doğru mu diye 2 kez okudum. Bu nedir böyle forum yöneticisi henüz kurallarda ekli olmayan ve kullanıcıların haberi olmadığı bir kuralı kendi yazıp çiziyor ardından kendi fikirleri doğrultusunda üyelere 1 hafta, 1 gün artık canı ne isterse o kadar ceza veriyor. Orda yazmayan bir kuralı bilmediğim için yorum yaptım ve 1 hafta forumdan uzaklaştırıldım cidden şaka mı bu? Ayrıca ben o yorumda satışı baltalamadım sadece fikrimi dile getirdim oyunun şuan ederinin o olduğunu söyledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Hocam konudaki resimlere baktığımda son resimde imla hatası yaptığınızı farkettim. "yalnız" yerine "yanlız" yazmışsınız. Daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.

Şu anda hem haklıyım hem de haksız durumuna düşürülüyorum cidden inanılmaz gülünç bir durum.

@Murat5038 Hocam konudaki resimlere baktığımda son resimde imla hatası yaptığınızı farkettim. "yalnız" yerine "yanlız" yazmışsınız. Daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.
Özel mesajda küfür, hakaret olmadıkça her şey yazılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı