Gereksiz paket kaybı

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mehraba arkadaşlar 2 haftadır gereksiz paket kaybı yaşıyorum hiçbir Online oyunu oynayamıyorum internetim Türk Telekom. Cumartesi günü aradım müşteri hizmetlerini.
Dedim böyle böyle %30 paket kaybım var oyun oynayamıyorum diye internetimin bağlantısınıda kopma oldugunu söylediler neyse dün düzelmişti bu gün tekrar başladı.
%5 %10 arası paket kaybı var TeamSpeak 3'ten bakıyorum da 2 kez aradım bu gün konuştum anlattım fakat internetimde bir sorun olmadığını söylediler sizce bu durum neden olabilir bir fikriniz var ise lütfen yazınız neredeyse her şeyi yaptım modemi resetledim ağı sıfırladım ama olmuyor şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.

Ben sordum aradığımda sizinle alakalı bir sorunmu var diye fakat hiçbir sorun yok demişti bayan cidden çok garip bir internet altyapımız var.
Sorun yok diyorlar hiçbir şey yapamıyorum şaka gibi bir şey.

Sürekli mi böyle idi yoksa son zamanlarda mı böyle oldu? Ayrıca bina iç tesisatı yeni mi?

Son 2 haftadır böyle ben Eskişehir'in bir ilçesinde yaşıyorum tessisat falan hiçbir şey yapılmadı fakat altyapı bulunuyor mahallemizde 2 yıl içinde ilk kez böyle bir problem ile karşılaştım.

Son 2 haftadır böyle ben Eskişehir'in bir ilçesinde yaşıyorum tessisat falan hiçbir şey yapılmadı fakat altyapı bulunuyor mahallemizde 2 yıl içinde ilk kez böyle bir problem ile karşılaştım.
Şu son aylarda internette veri akışı trafiği çok arttı. Herkes evde falan diye. Sorununuz ondan olabilir.

Şu son aylarda internette veri akışı trafiği çok arttı. Herkes evde falan diye. Sorununuz ondan olabilir.

Umarım sebebi budur çünkü hiçbir Online oyunu oynayamıyorum sorun yok demeleri de tılt ediyor beni illa 20 tane indirme başlatacağım 4K video açacağım öyle arayacağım paket kaybım var diyorum sorun yok internetinizde diyorlar.

Umarım sebebi budur çünkü hiçbir Online oyunu oynayamıyorum sorun yok demeleri de tılt ediyor beni illa 20 tane indirme başlatacağım 4K video açacağım öyle arayacağım paket kaybım var diyorum sorun yok internetinizde diyorlar.
Hocam bir de gece 3-4 gibi trafiğin az olduğu saatlerde deneyin. Hala sorun devam ederse başka bir yerde sorun var demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı