Gereksiz ünlü kişiler

Sadece Enes'in her videosu olmasa bile bazı videolarının güzel olduğunu düşünüyorum.
Düşünce ve fikirleri daha tam olarak oturmayan bir insanın eleştiri kanalı açmasını mantıklı bulmuyorum. Ne dediğini bilmiyor, karşı eleştiriye tahammülsüz, elinden gelse küfür edecek. Zamanında desteklemeye çalışmıştım, artık takip etmek boş gibi geliyor.

En acınası kısım bu kişilerin yorumlarına bunu kim ünlü etti? Bu nasıl ünlü oldu? Gibi sözde dalga geçerek onları kendimiz ünlü yapıyoruz.

Tiktokerlar, para için saçma üretik çeken YouTuber'lar (faydalı içerik çekenlere lafım yok) kısacası soytarılık yapan herkes gereksiz ünlüdür.

Onlyfans'ta içerik paylaşan boş beleş herkese üyen olan bir kesim var. Biri yurt dışında aylık kirası 20 bin dolar olan bir evde oturuyor abi lütfen kendinize gelin abone olmayın şöyle insanlara.

Bence kesinlikle Enes Batur. Bilmiyorum hal hareketleri bana hiç doğal gelmiyor, ve yaptığı içerikler cidden klişenin klişesi yani, genel olarak karakter olarak da sevmediğim için bence hem 15 milyonu haketmiyor hemde ünlü olmayı.
Hayır sonuna kadar hakediyor Epes Patos apime laf ettirmem (!)

Geri
Yukarı