Gereksiz ünlü kişiler

Şarkıları kötü ayrıca yurtdışından bahsediyorsun onu dinleyen adamlar kimler bilmiyorsun o kim bilmiyorsun sağdan yürü gözüm görmesin
Hocam kusura bakmayında Ezhel old school rapçilerde Türkiye için resmen altın. Yeni şarkılarının çoğunu bende dinlemiyorum ama bu adam boşa ünlü değil, önceden yaptığı işle çok fazla kitle topladı. Çakal ve benzerleriyle karıştırmayın bu adamları.

Hocam kusura bakmayında Ezhel old school rapçilerde Türkiye için resmen altın. Yeni şarkılarının çoğunu bende dinlemiyorum ama bu adam boşa ünlü değil, önceden yaptığı işle çok fazla kitle topladı. Çakal ve benzerleriyle karıştırmayın bu adamları.
ezhel gibi bir sanatçıyla çakalı aynı kefeye koyan birine laf anlatmaya çalışma boşver.

Kısaca bir göz attım da ciddi ciddi insanlar burada birilerini eleştiriyor ya da birilerini destekliyor.
Kimin gereksiz, kimin gerekli ünlü olduğunu tartışmayı bırakın da kendinize bir hayat edinin arkadaşlar.
Haklısın ama insan hayata küsüyor bazı ünlü olan ve iQ seviyesi ayakkabı numarası kadar olan insanları görünce. 😅

Aslında BTS o kadar kötü değil bazı şarkılarını seviyorum. Ama BTS fanlarının bunu abartmasını kötü söz söylendiğinde babasını savunur gibi konuşmaları sanki yeryüzünde şarkı söyleyen ilk kişilermiş gibi davranmaları hayatlarında daha şarkı görmemiş insanlara harbi uyuz oluyorum. Aslında bu ünlüleri insanlar gereksizleştiriyorlar. Bu tür ezik fan tipleri oldukça geresiz ünlüler çok olur.

Geri
Yukarı