Gereksiz ünlü kişiler

Zaten TikTok'ta arkadaşın dediği gibi ünlü olanları çok var. Genellikle saçları pembe veya kırmızı oluyor. Obez oluyorlar genelde. Tamam bunda bir sorun yok ama obezite hastalıktır deyince üstümüze saldırtıyorlar takipçilerini :D. Yok çok güzelsin canım, süper görünüyorsun vesaire. Ortalamanın 1-2 kilo üstünde olunca hemen huysuzlanıyorum, bunlar nasıl bu kilodan rahatsız olmuyor anlamış değilim. Kilo fazla olunca güzel falan olunmuyor kimse kendini kandırmasın. Eskiden hiç dikkat etmezdim, artık yüzümün inceliğine bile dikkat ediyorum. Fit ve sağlıklı olmanın verdiği haz başka bir şeyde yok.

Bu tarz kişiler olduğunu biliyordum da en fazla 20k takipçileri falan vardır diyordum. Aptalca videolar yapıyorlar yorumlarında da çok güzelsin falan bomboş hiçbir nedeni olmamasına rağmen övüyorlar. Tamam obez olabilirsin ama sen bunun iyi bir şey olduğunu söyleyip kendini düzeltmeye çalışmazsan kusura bakma bende senle dalga geçer ve gramda üzülmem. Cahil aptal kişilere gram üzülmüyorum.

30 yaş altı hemen hemen uyanıyor gibi, 40 yaş üstü hala uyuyor çoğu mışıl mışıl, 30-40 araa muamma. 2023'te giderler millet çünkü .

Bence artık geri dönülemez bir noktadayız. Anlatmaya çalıştık anlamak istemediler. Bildiklerini yapmaya devam ettiler ve edecekler. Ben bu ülkeden ümidi kestim. Okulda da sadece yabancı dile çalışmayı planlıyorum. Sadece bu ülkeden gitmek için. 2023'te de iktidarın değişeceğine hiç inanmıyorum. Halk uyuşturuldu ve beyinleri ele geçirildi. Ben bunlardan olmamak için çabalıyorum.

Bence artık geri dönülemez bir noktadayız. Anlatmaya çalıştık anlamak istemediler. Bildiklerini yapmaya devam ettiler ve edecekler. Ben bu ülkeden ümidi kestim. Okulda da sadece yabancı dile çalışmayı planlıyorum. Sadece bu ülkeden gitmek için. 2023'te de iktidarın değişeceğine hiç inanmıyorum. Halk uyuşturuldu ve beyinleri ele geçirildi. Ben bunlardan olmamak için çabalıyorum.
Siz de haklısınız hocam bir şey diyemem. Bu ülkeden gitmek istemek son derece normal çünkü burada en baba üniversiteyi bitirsen bile geleceğin en son yer A101 kasiyerliği maalesef.

Hocam siz de hemen salmayın yahu. Kurtuluş Savaşı'nı böyle mi kazandık?
Askerin yarısı kadarı kaçak diye biliyorum. Bakın internetten.
Biz düşmanla savaşmaktan ziyade kendimizle de savaştık.

Vallahi ben bu savaşa dahil değilim hocam bilemem. Cahillerle savaş vermek bana göre değil.

Ne yapalım ki? Bu konu daha önceden de çok tartışılmıştı bu forumda. Kurtuluş Savaşı yıllarında yaşasaydım kanımın son damlasına kadar savaşırım ama günümüz aptal halkı ve malum hükümet çıkarları için asla canımı vermem, kaçarım ülkeden daha iyi. Amerika'nın çıkarları için olacak zaten olursa da yüksek ihtimal. Neden öleyim ki boş yere? Ayrıca artık kendi savunma bakanlığımız ,birliğimiz ve silahlarımız mevcut. Kim ne yapsın beni?

Ne yapalım ki? Bu konu daha önceden de çok tartışılmıştı bu forumda. Kurtuluş Savaşı yıllarında yaşasaydım kanımın son damlasına kadar savaşırım ama günümüz aptal halkı ve malum hükümet çıkarları için asla canımı vermem, kaçarım ülkeden daha iyi. Amerika'nın çıkarları için olacak zaten olursa da yüksek ihtimal. Neden öleyim ki boş yere? Ayrıca artık kendi savunma bakanlığımız ,birliğimiz ve silahlarımız mevcut. Kim ne yapsın beni?
Hocam öyle değil. Git çatış demiyorum. Ordumuz var. Gerekmez de zaten. Gerekirse o ayrı tabii. Değil mi?
Git yurt dışına. Geliştir kendini vs... Dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştirmelisin muhabbeti var ya. Doğru şartlar olduğunda gel ülkene fayda sağla.
Ne mesela? Yazılımcısın diyelim. Ülkende yeteri kadar değer almıyorsun diyelim. İnsanlar cahil zaten. Oturuyor oh diye kazanıyor sanıyor.
Hukuk sorunlu vs. Gidersin yurt dışına. Kendini geliştirirsin. Zaten böyle bir şey daha iyi olur. Donanımlı olursun iyice. Ülke de bazı şeyler oturmaya başladığında mesela adalet gibi geri dönersin. Yurt dışındaki parayı almasan bile her şey para değil.
Hem adalet sorunlu olmasa, devlet mültecilerin sorun çıkaranını almasa, hayvan gibi vergi bindirmese kim şikayet ederdi ki? Konuşanlar eleştirmek için derdi. Kötülemek için değil.
Gerçi şu an konuşanların da amacı *** atmak değil.
İnsanlar yurt dışını cennet sanıyor. Düzgün olan belli başlı ülkeler var zaten.
O muhteşem, özgürlükçü İskandinav ülkeleri bile sorunlu. Her ülkenin hatası vardır illaki de terör örgütlerine de kucak açmazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı